Sci-Fi 2007

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 25 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Russell Shoemaker, specjalista od reklamy, budzi się w nowojorskim hotelu w trakcie podróży biznesowej, poranek po tym, jak katastrofa zaciera wszystkie ślady jego istnienia. Albo tak się tylko Russellowi wydaje. Po odnalezieniu tych, którym udało się przeżyć, rozpoczyna wyczerpującą, liczącą ponad 3000 mil, podróż przez Stany Zjednoczone, z nadzieją, że uda mu się odnaleźć żonę i córkę.
W Anglii coraz częściej pojawiają się anomalie - potwory z zamierzchłej przeszłości. Profesor Nick Cutter wraz ze swoim zespołem stają do walki z pradawnymi potworami - dinozaurami, pająkami-gigantami i... ptakom Dodo. Niespodziewanie pojawia się zaginiona żona profesora, co dodatkowo komplikuje życie bohaterów. Serial zdobył uznanie widzów na całym świecie.


Jane Vasco była typową agentką pracującą w DEA, amerykańskiej rządowej agencji do walki z narkotykami, do czasu, kiedy nie została zrzucona z ostatniego piętra drapacza chmur. Upadek, który powinna była przypłacić życiem, wyjawił jej tajemniczą siłę. Nic nie jest w stanie jej zabić – bez względu na ból. Jane wkrótce przekona się, że nie jest jedyną. Ludzi z ponadludzkimi zdolnościami jest znacznie więcej, niż można przypuszczać. Jane uzbrojona w niesamowitą zdolność do regeneracji, zostaje zaproszona do pracy w elitarnej jednostce rządowej. Jej agenci mają tylko jeden cel, lokalizację ludzi wyposażonych w niebezpieczne dla innych umiejętności i zapobieganie ich użycia w niepowołany sposób. Aby poznać prawdę na swój temat, Jane musi chronić nieświadomych ludzi przed nieopisanym cierpieniem i stawać oko w oko z krzywdą, zanim przydarzy się ona komuś słabszemu.
Piętnaścioro dzieci, ośmiu chłopców i siedem dziewczynek wspólnie spędzają czas na letnim obozie. Pewnego dnia odkrywają grotę położoną nad brzegiem morza. Spotykają w niej mężczyznę, który przedstawia im się jako Kokopelli, programista. Proponuje on dzieciom przetestowanie swojej nowej gry, w której będą mogli wcielić się w pilotów ogromnego robota. Ich zadaniem będzie pokonanie piętnastu wrogów, chcących zniszczyć Ziemię. Dzieci po lekkim wahaniu zgadzają się i podpisują kontrakt. Wkrótce potem budzą się na plaży. Jednak nie wiedzą, że podjęta decyzja nie może już zostać cofnięta, a prawda o robocie i walkach jest okrutniejsza niż można by sądzić.
Jaime Sommers jest barmanką, która trudno wiąże koniec z konćem. Jej życie obraca się między pracą a opieką nad młodszą siostrą Beccą. Także jej chłopak Will to osoba, której Jaime poświęca dużo czasu. Gdy ich związek staje się coraz bardziej zaawansowany narzeczeni ulegają wypadkowi, w efekcie którego Jaime traci dziecko a jej życie wisi na włosku. Jedynie Will jest w stanie ją uratować wszczepiając jej bioniczne implanty uszkodzonych części ciała. Po tym wydarzeniu Jaime zmienia się w niezwyciężoną bioniczną kobietę, której zadaniem jest obrona niewinnych ludzi i rozprawianie się z villanami.
Parodia produkcji science-fiction, której głównym bohaterem jest kapitan Tytus Bomba. Znajdujący się na usługach Gwiezdnej Floty śmiałek, wraz ze swoimi dwoma podkomendnymi, Januszem i Sebkiem, broni galaktyki Kurvix przed inwazją kosmitów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…