Akcja 2007

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 32 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Akcja z 2007 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Historia członka pruszkowskiego gangu, który przystaje na propozycję współpracy z policją, stając się jej informatorem - "odwróconym", w zamian za pewne korzyści. Głównym bohaterem jest Jan "Blacha", którego poznajemy na tle gangu i w rodzinie, oraz komisarz Paweł Sikora, któremu udaje się pozyskać Blachowskiego do współpracy.
W Anglii coraz częściej pojawiają się anomalie - potwory z zamierzchłej przeszłości. Profesor Nick Cutter wraz ze swoim zespołem stają do walki z pradawnymi potworami - dinozaurami, pająkami-gigantami i... ptakom Dodo. Niespodziewanie pojawia się zaginiona żona profesora, co dodatkowo komplikuje życie bohaterów. Serial zdobył uznanie widzów na całym świecie.
„Tajemnica twierdzy szyfrów” to osadzona w realiach II wojny światowej ekranizacja bestsellerowej powieści Bogusława Wołoszańskiego pt. „Twierdza szyfrów”. 13-odcinkowy fabularny serial telewizyjny ze znakomitą obsadą w reżyserii Adka Drabińskiego. To wielkie historyczne widowisko, kino wojenne o wartkiej, trzymającej w napięciu akcji. Są tu efektowne sceny batalistyczne z udziałem m.in. artylerii przeciwlotniczej, owiana tajemnicą maszyna „ryba-miecz”, polski szpieg w niemieckim mundurze, walka wywiadów, splatające się wątki, dramatyczne wydarzenia rozgrywające się w mrocznych tunelach i zamkach z malowniczymi plenerami Dolnego Śląska w tle.


Żniwiarz

7,0
Przez pierwszych 20 lat swojego życia, Sam często zastanawiał się dlaczego rodzice pozwalali mu na tak dużo. Czy chodziło o szkołę, sport czy wybór tego, co chciałby robić w przyszłości. Mama Sama i tata zawsze godzili się iść po najmniejszej linii oporu. W związku z tym, Sam nawet nie poszedł na studia, zatrudnił się w miejscowym sklepie ze sprzętem domowym, a teraz zbija bąki, godzinami wysiadując przed telewizorem nad grami wideo. Jego luzackie życie skończyło się w dniu, kiedy skończył 21 lat i dowiedział się, dlaczego rodzice przez lata pozwalali mu na ciągłe obijanie się - przed narodzinami zaprzedali jego duszę diabłu. Skruszeni rodzice próbują wytłumaczyć mu okoliczności, które zmusiły ich do takiego posunięcia, Sam nie jest w stanie pojąć o co, w tym wszystkim chodzi. I co się z nim dzieje. Od lat był stale obijającą się czarną owcą rodziny, jego młodszy brat Kyle był zmuszany do przynoszenia świadectwa z czerwonym paskiem, zajmowania pierwszych miejsc w zawodach sportowych i uczestnictwa w kółkach pozalekcyjnych. Jeden zazdrościł drugiemu, bracia nie uświadamiają sobie, że o ich życiu decydowały siły, których nie potrafią zrozumieć.

Chuck

7,7
Chuck Bartowski, geniusz i maniak komputerowy pracujący w sklepie BuyMore, nie jest tym, kim może się wydawać. To dobrze. Od kiedy nieświadomie ściągnął tajne dane rządu do swojego mózgu, w jego życie wkroczyła zawrotna akcja i ekscytacja oraz piękna tajna agentka w roli jego dziewczyny. To niedobrze. Bo teraz Chuck jest w niebezpieczeństwie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
Jane Vasco była typową agentką pracującą w DEA, amerykańskiej rządowej agencji do walki z narkotykami, do czasu, kiedy nie została zrzucona z ostatniego piętra drapacza chmur. Upadek, który powinna była przypłacić życiem, wyjawił jej tajemniczą siłę. Nic nie jest w stanie jej zabić – bez względu na ból. Jane wkrótce przekona się, że nie jest jedyną. Ludzi z ponadludzkimi zdolnościami jest znacznie więcej, niż można przypuszczać. Jane uzbrojona w niesamowitą zdolność do regeneracji, zostaje zaproszona do pracy w elitarnej jednostce rządowej. Jej agenci mają tylko jeden cel, lokalizację ludzi wyposażonych w niebezpieczne dla innych umiejętności i zapobieganie ich użycia w niepowołany sposób. Aby poznać prawdę na swój temat, Jane musi chronić nieświadomych ludzi przed nieopisanym cierpieniem i stawać oko w oko z krzywdą, zanim przydarzy się ona komuś słabszemu.
Pod przywództwem głupawej, ale za to dobrze zbudowanej Sonsaku Hakufu, Akademia Nanyo walczy z innymi szkołami, których uczennice są równie dobrze wyposażone przez naturę. Po śmierci dotychczasowego władcy, wybucha krwawa, bezlitosna wojna. Wojownicy pokładają nadzieję w klejnotach Magatma - mistycznych kamieniach, w których tkwi dusza jednego z wojowników z zamierzchłych czasów. Nie zważając na łamane kości, umierające ofiary i pękające majteczki, każdy z wojowników próbuje wypełnić swoje przeznaczenie. Na końcu brutalnej walki może zostać tylko jeden zwycięzca...

Baccano!

7,3
Jest rok 1711, na statku płynącym przez Atlantyk ma miejsce zdarzenie, które nie tylko odmienia życie całej załogi, ale również ma swoje konsekwencje w przyszłości. Przenosimy się do Stanów Zjednoczonych lat 30tych XX wieku, gdzie obserwujemy skutki decyzji jakie zostały podjęte na pokładzie statku...
Ważka vel Wiktor Waszak (Paweł Małaszyński) jest cenionym w światku przestępczym specem od napadów i włamań. Podczas jednej z akcji policyjnych zostaje postrzelony w twarz. W czasie akcji ginie policjant. Głównym podejrzanym staje się Ważka. Ścigany przez policję ucieka z kraju. Dzięki pomocy przyjaciela, Piekarza (Witold Dębicki), trafia do szwajcarskiej kliniki chirurgii plastycznej prowadzonej przez profesora Michalskiego (Jan Machulski). Operacji Ważki podejmuje się córka profesora, utalentowany chirurg plastyczny, Marta Michalska (Magda Walach). W ciągu dwóch lat przeprowadza cykl operacji, które zmieniają jego twarz. Marta nic nie wie o prawdziwej przeszłości swojego pacjenta i zakochuje się w nim z wzajemnością. Ważka chce zacząć nowe, uczciwe życie z ukochaną kobietą. Okazuje się jednak, że jego sprawy sprzed lat krzyżują wspólne plany. Musi wrócić do kraju i oczyścić z zarzutu morderstwa policjanta. Marta dowiaduje się o przestępczej przeszłości człowieka, którego kocha. Zaczyna wątpić w jego niewinność...
Harry Dresden (Paul Blackthorne) jest prywatnym detektywem pracującym w Chicago. Ponieważ ma również nadprzyrodzony dar, często z jego usług korzysta również policja. Pomaga im rozwiązać wiele tajemniczych i niewyjaśnionych spraw kryminalnych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…