Ocenione filmy

33
Filtruj oceny
Droga
7
Planeta 51
6
W dolinie Elah
7
Iluzjonista
8
Pianista
8
Gran Torino
8
Szósty zmysł
8
Miś
8
Shrek
7
Siedem
8
Requiem dla snu
9
Lista Schindlera
8
Podziemny krąg
10
Szeregowiec Ryan
8
Zielona mila
9
Parnassus
5
Dr House
9
Forrest Gump
9
Matrix
10
Pulp Fiction
8
To skomplikowane
6
Nostalgia anioła
6