Niepokój 2007

Disturbia

Kale Brecht - nastolatek który po śmierci ojca zaczyna rozrabiać w szkole dostaje areszt domowy. Spędzając dużo czasu w domu przygląda się baczniej sąsiadom a w szczególności jednemu - którego podejrzewa o to, że jest seryjnym mordercą.

Reżyseria
Scenariusz
Aktorzy
, ,
Shia LaBeouf
jako Kale Brecht
Sarah Roemer
jako Ashley Carlson
Carrie-Anne Moss
jako Julie Brecht
David Morse
jako Robert Turner
Aaron Yoo
jako Ronnie
Jose Pablo Cantillo
jako Funkcjonariusz Gutierrez
Matt Craven
jako Daniel Brecht
Viola Davis
jako Detektyw Parker
Cathy Immordino
jako Śmiejąca się uczennica
Amanda Walsh
jako Minnie Tyco
Elyse Mirto
jako Pani Carlson
Dominic Daniel
jako Oficer Fox

Kale Brecht - nastolatek który po śmierci ojca zaczyna rozrabiać w szkole dostaje areszt domowy. Spędzając dużo czasu w domu przygląda się baczniej sąsiadom a w szczególności jednemu - którego podejrzewa o to, że jest seryjnym mordercą. carisma_girl

Gatunek
Thriller
Słowa kluczowe
zemsta, policja, ucieczka, przyjaźń zobacz więcej
Zobacz także
Szczegóły dodaj informacje
Premiera
2007-09-14 (kino), 2007-04-13 (świat), 2008-01-29 (dvd)
Dystrybutor
UIP - United International Pictures
Wytwórnia
DreamWorks SKG
The Montecito Picture Company
Cold Spring Pictures (współpraca produkcyjna)
Kraj produkcji
USA
Wiek
od 12 lat
Czas trwania
105 minut
Budżet
20 000 000 USD
Wiadomości 1
Nie mamy jeszcze recenzji do tego filmu, bądź pierwszy i napisz recenzję.
Trophy użytkownik
  • 8

D.J. Caruso i nowe "Okno na podwórze" przeczytaj recenzję

Czy wiesz, że? dodaj informacje
Pressbook

Możliwe spoilery Okna z widokiem - zobaczyć, aby docenić — Mając do dyspozycji stosunkowo napięty harmonogram zdjęć, filmowcy od początku byli postawieni na nogi. Przede wszystkim mieli do czynienia z realizacją filmu, którego akcja rozgrywała się w obrębie jednej ulicy i w większości w jednym domu. Kiedy rozpoczął się okres przygotowawczy do filmu "Niepokój", szybko okazało się, że nawet filmy typu "jedna ulica / jeden... zobacz więcej

Komentarze do filmu 52
pajki_filmaniak 8

wciągający super film polecam

Camizi 4

Okno na podwórze w wersji nieznośnie młodzieżowej. Bezpośrednio po seansie na chwilę ma się wrażenie, że było to niezły thriller, ale to tylko za sprawą ostatnich 30 minut, gdzie film nagle nabiera tempa. Cała reszta tej produkcji jest jednak beznadziejna. Na pierwszym planie jest nie śledzenie domniemanego mordercy, ale nastoletnie dramaty zmiksowane z żenującym wątkiem romantycznym. Twórcy tego dzieła chyba sami nie wiedzieli, jaki gatunek filmowy tworzą, więc zrobili każdy… i żaden.

wazka16 8

Remake "Okna na podwórzu".Morse jak zwykle negatywny,b.d.zagrany świr.3 nastolatków świetna,różniąca się od siebie nawzajem.Są dreszcze.
Trupy w domu-ble.

rast26 9

100% dobre kino – Myslalem ze to bedzie taki sobie filmik a ty prosze bardzo dobry Thriller oglada sie go z zaciekawieniem bez cinia nudy i co najwazniejsze w tym gatunku filmowym to ze jest trzymajacy w napieciu szczegolnie 2ga polowa daje 9/10

Matejsoner11

"Okno na podwórze" w wersji soft… – Caruso zdecyodwanie lepiej, niż w "Złodzieju życia". Shia LaBeouf wzbudza nitkę sympatii, jego przyjaciele tak samo. Denerwuje natomiast kilka rzeczy, przede wszystkim to, że twórcy chyba poszli za daleko w kierunku komedii w stylu "Agen Cody Banks", gdzie mądra młodzież próbuje odkryć tajemnice starszego od siebie faceta. Dopiero pod koniec mamy trochę thrillera, ale, niestety, za schematyczne rozwiązania (uprowadzenie matki, "Dlaczego mi pan nie wierzy?"), ale, ogólnie mówiąc, to przyzwoita rozrywka.

5/10

Ta strona powstała dzięki ludziom takim jak Ty. Każdy zarejestrowany użytkownik ma możliwość uzupełniania informacji o filmie.
Poniżej przedstawiamy listę autorów dla tego filmu:

1
Perfik
200 pkt.
2
WuJot
46 pkt.
3
kaskader
29 pkt.
4
Hsi_Nao
26 pkt.
5
LakiLou
26 pkt.
6
Trophy
24 pkt.
7
A_Biel
13 pkt.
8
tadek453
12 pkt.
Więcej informacji

Proszę czekać…