Filmy przeludnienie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje przeludnienie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jak wytresować smoka 3 7.3

Czkawka i Szczerbatek wreszcie odnajdują swe przeznaczenie w roli przywódców. Jednak nadchodzące niebezpieczeństwo, oraz pojawienie się samicy z gatunku Furii, wystawi ich przyjaźń na próbę.

The Titan 5.5

Żołnierz poddaje się radykalnej transformacji genetycznej, aby uratować przyszłość ludzi. Jego żona ma jednak poczucie, że zostało w nim bardzo mało z człowieka.

Siedem sióstr 6.8

W niedalekiej przyszłości przeludnienie i głód zmusza rządy do wprowadzenia w życie drastycznej kontroli urodzin. Nad kontrolowaniem programu „jednego dziecka” czuwa Biuro Alokacji Dzieci i jego bezwzględna szefowa Nicolette Cayman. Jednak tuż pod jej nosem żyje w ukryciu siedem identycznych sióstr. Ukrywa je ich dziadek i tylko on wie, że pod nazwiskiem Karen Settman kryje się siedem dziewcząt, które nazwał jak dni tygodnia: Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela. Każda z dziewczyn może wychodzić z domu tylko w dniu, od którego pochodzi jej imię. Wszystko trwa do czasu, gdy pewnego razu Poniedziałek nie wraca do domu…


Elizjum 6.6

Rok 2154, dwie grupy społeczeństwa. Wybrańcy żyją w luksusie, zaś pozostali - na zdewastowanej planecie. Mieszkaniec Max postanawia podjąć walkę w tej sprawie.

The Underwater City 4.0

Z powodu przeludnienia rząd USA postanawia wybudować pierwsze podwodne miasto. Do wykonania tego zadania wyznaczona zostaje grupa naukowców i inżynierów. Po wielu miesiącach żmudnych i niebezpiecznych prac konstrukcja w końcu zostaje ukończona, ale to nie oznacza końca kłopotów.

Zielona pożywka 6.8

Nowy Jork, rok 2022. Miasto zamieszkuje już 40 milionów ludzi. Panuje ogromne przeludnienie. Co jednak najgorsze, zaczyna brakować jedzenia. Rząd wypuszcza więc nowy produkt, tak zwaną zieloną pożywkę. Oto pożywienie, które pozwala przetrwać. W fabryce tegoż produktu dochodzi do morderstwa. Prowadzone jest śledztwo, dzięki któremu na jaw wychodzi, czym w rzeczywistości jest osławione jedzenie. Informacja ta jest szokująca.

Tam i z powrotem

Herbert Laut jest śmiertelnie chory. Jedyną szansą, jaką oferować mu może medycyna, jest zawieszenie funkcji życiowych i oczekiwanie w stanie kriostazy na lek. Po pewnym czasie Laut zostaje wybudzony, ale rzeczywistość jaką zastaje jest dla niego nie do zniesienia. Ziemia jest przeludniona, tempo życia absurdalne i nie do zaakceptowania. Jednak i na taką niedogodność jest pewien sposób…

Słowa kluczowe