Filmy przeludnienie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje przeludnienie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jak wytresować smoka 3 7.5

Czkawka i Szczerbatek wreszcie odnajdują swe przeznaczenie w roli przywódców. Jednak nadchodzące niebezpieczeństwo, oraz pojawienie się samicy z gatunku Furii, wystawi ich przyjaźń na próbę.

Elizjum 6.6

Rok 2154, dwie grupy społeczeństwa. Wybrańcy żyją w luksusie, zaś pozostali - na zdewastowanej planecie. Mieszkaniec Max postanawia podjąć walkę w tej sprawie.

The Titan 5.6

Żołnierz poddaje się radykalnej transformacji genetycznej, aby uratować przyszłość ludzi. Jego żona ma jednak poczucie, że zostało w nim bardzo mało z człowieka.


Siedem sióstr 6.8

Koniec XXI wieku. Ze względu na skrajne przeludnienie wprowadzone zostają drastyczne przepisy, pozwalające na posiadanie tylko jednego dziecka. Specjalna służba wyłapuje i neutralizuje „nielegalne” dzieci. Gdy więc w rodzinie Settmanów na świat przychodzą siedmioraczki, rodzice stają przed dramatycznym wyborem. Nie godząc się z polityką władz postanawiają ukrywać córki w domu, pozwalając każdej z nich opuszczać go w jednym wyznaczonym dniu tygodnia. Każda z nich ma na imię tak jak nazywa się jej dzień: Poniedziałek, Wtorek i tak dalej. Dla świata mają jednak pozostać jedną osobą – Karen Settman. Przez lata ta skomplikowana gra prowadzona jest z powodzeniem, mimo narastającego terroru i inwigilacji. Jednak pewnego dnia Poniedziałek Settman nie wraca do domu…

Zielona pożywka 6.9

Nowy Jork, rok 2022. Miasto zamieszkuje już 40 milionów ludzi. Panuje ogromne przeludnienie. Co jednak najgorsze, zaczyna brakować jedzenia. Rząd wypuszcza więc nowy produkt, tak zwaną zieloną pożywkę. Oto pożywienie, które pozwala przetrwać. W fabryce tegoż produktu dochodzi do morderstwa. Prowadzone jest śledztwo, dzięki któremu na jaw wychodzi, czym w rzeczywistości jest osławione jedzenie. Informacja ta jest szokująca.

The Underwater City 4.0

Z powodu przeludnienia rząd USA postanawia wybudować pierwsze podwodne miasto. Do wykonania tego zadania wyznaczona zostaje grupa naukowców i inżynierów. Po wielu miesiącach żmudnych i niebezpiecznych prac konstrukcja w końcu zostaje ukończona, ale to nie oznacza końca kłopotów.

Tam i z powrotem

Herbert Laut jest śmiertelnie chory. Jedyną szansą, jaką oferować mu może medycyna, jest zawieszenie funkcji życiowych i oczekiwanie w stanie kriostazy na lek. Po pewnym czasie Laut zostaje wybudzony, ale rzeczywistość jaką zastaje jest dla niego nie do zniesienia. Ziemia jest przeludniona, tempo życia absurdalne i nie do zaakceptowania. Jednak i na taką niedogodność jest pewien sposób…

Słowa kluczowe