Filmy syn, córka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje syn, córka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Jak daleko może posunąć się zwykły ojciec, aby spędzić więcej czasu ze swoimi dziećmi? Po niefortunnym rozwodzie, Daniel Hillard Robin Williams dowiaduje się, że jego była żona Sally Field poszukuje gosposi. Bez namysłu podejmuje tę pracę. Wymaga to jednak "drobnej charakteryzacji". Mimo dużego biustu i obfitych bioder Robin Williams zachowuje właściwą sobie witalność, a jego poczucie humoru przekracza wszelkie granice...
Kontynuacja serialu o detektywie Malanowskim. „Malanowski. Nowe rozdanie” jest wznowieniem produkcji po śmierci grającego główną rolę Bronisława Cieślaka. Schedę po detektywie Bronisławie Malanowskim przejmuje jego brat, który zostaje właścicielem biura detektywistycznego i zaczyna oficjalnie nim kierować. W rozwiązywaniu zagadek Andrzejowi Malanowskiemu będą towarzyszyć dwa duety detektywów.
Bridget Jones ma prawie 50 lat, jest wdową i matką dwójki małych dzieci. Wkrótce w jej życiu pojawia się 20 lat młodszy mężczyzna.


Kiedy prawdziwy tata wraca "do domu" rozpoczyna się zacięta walka pomiędzy "starym" a "nowym" opiekunem.
Serial opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski całymi dniami siedzi ze swym synem Waldkiem przed telewizorem i popija piwo. Cały dom jest na głowie jego żony – Haliny – która jest pielęgniarką. Do tego dochodzi jeszcze babcia, która jest zapaloną fanką „Koziołka Matołka”.
Romantyczna komedia o towarzyskiej „wojnie“ pomiędzy chłodną i stonowaną angielską teściową a amerykańską pełną wdzięku i blasku synową. Błyskotliwe dialogi, cięte riposty i zderzenie odmiennych kultur to gwarancja doskonałej zabawy. W filmie zobaczymy młodą gwiazdę Jessicę Biel oraz jak zawsze pełnego uroku Colina Firtha znanego z takich hitów jak “Dziennik Bridget Jones” i “Mamma Mia!”. Film wyreżyserował twórca niezapomnianej “Priscilli – Królowej pustyni”.

Od nowa

6,8
7,1
Odnosząca sukcesy terapeutka Grace Fraser (Nicole Kidman) mieszka w Nowym Jorku z mężem Jonathanem (Hugh Grant) oraz uczęszczającym do elitarnej prywatnej szkoły synem (Noah Jupe). Ich z pozoru idealne życie z dnia na dzień wywraca się jednak do góry nogami za sprawą gwałtownej śmierci i łańcucha zaskakujących wydarzeń. Grace, nagle pozostawiona sama sobie, konfrontuje się z narastającą w jej w życiu katastrofą, która na dodatek ma charakter publiczny. Przerażona sytuacją, musi porzucić dotychczasowe życie i zbudować swój świat od nowa – dla siebie i swojego syna.
Historia ta zaczyna się od małego epizodu rozgrywającego się w pociągu. W składzie bagażowym konduktor zauważa, że z jednego kufra wycieka krew. Jak się później okazuje jedna z pasażerek przewoziła w nim poćwiartowanego męża i jego kochankę... Fabuła przeskakuje o kilkanaście lat i akcja rozgrywa się w małym, angielskim miasteczku. Rodznia Goodfellow przeżywa mały kryzys. Ojciec rodziny, pastor Walter cały czas poświęca na sprawy parafii, w wyniku czego zdradza go żona. Ich córka codziennie zmienia chłopaka, a syn jest strasznym nieudacznikiem. Wtedy w ich życiu pojawia się tajemnicza niania Grace, która usiłuje zażegnać ich problemy i jak się potem okazuje nie robi tego bez powodu.
Ruslan Drachev (Steven Seagal) pracuje od lat w rosyjskiej mafii w Nowym Jorku. Chce z tym zerwać i zostać pisarzem. W niedługim czasie po odejściu dostaje wiadomość o ślubie swojej córki z synem swojego odwiecznego wroga. Podczas przygotowań do wesela ktoś napada na pannę młodą i zabija jej matkę. Ruslan musi wkroczyć do akcji i odszukać bandytów.
Anglia 1464 rok. Dwie gałęzie tej samej rodziny od dziewięciu lat toczą wojnę o panowanie nad królestwem. Z pomocą mistrza manipulacji lorda Warwicka, na króla Anglii koronowany zostaje Edward IV York. Tymczasem Margaret Beaufort z rodu Lancasterów postanawia za wszelką cenę sprawić, żeby na tronie zasiadł jej syn Henryk Tudor.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…