Kryminał 2006

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 51 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Kryminał z 2006 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Hiszpański serial kryminalny o sprawach prowadzonych przez specjalną jednostkę madryckiej policji. Ekipa składa się z detektywów i ekspertów z różnych dziedzin, którzy razem mają za zadanie badać najbardziej brutalne i tajemnicze przestępstwa popełniane w stolicy Hiszpanii. Szybka akcja, skomplikowane sprawy i mroczna atmosfera sprawiają, że „Geneza" trzyma widzów w napięciu od pierwszej minuty. Dodatkowymi zaletami serialu są rewelacyjnie fotografowane miasto oraz wyraziście zarysowane postaci bohaterów.
Dwóch braci, po długiej rozłące, stara się o wpływy w irlandzkiej dzielnicy Providence, The Hill. Z jednej strony znany społeczeństwu polityk, z drugiej gangster. Każdy działa na własną rękę, ale sprzyja im jeden cel: chcą zaprowadzić porządek w dzielnicy, która ich wychowała.


Dexter

8,4
Dexter - seryjny morderca zabijający seryjnych morderców. Dexter jest mordercą, lecz wiele osób podziękowało by mu za wymierzenie sprawiedliwości, której sąd nie był w stanie orzec, a raczej nie miał okazji. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że Dexter pracuje w polocji! I to w wydziale zabójstw. Jest specem od "krwi". Czy Dexter poradzi sobie z wymierzaniem sprawiedliwości, szukaniem morderców i graniem normalnego człowieka?

Świry

7,3
Shawn Spencer, obdarzony umiejętnościami zauważania detalów i ich logicznego łączenia, aby uniknąć aresztu, podaje się za jasnowidza i zostaje konsultantem policji w Santa Barbara. Wraz ze swym przyjacielem Gusem otwiera agencję detektywistyczną "Psych". Z powodu jego "domniemanych zdolności jasnowidzenia" zachodzą śmieszne sytuacje.
Bohaterami serialu są młodzi prawnicy, którzy pracują w specjalnej grupie adwokatów badających sprawy osadzonych więźniów. Ich zadaniem jest wnikliwe przyglądanie się sprawom w celu oczyszczenia z zarzutów niesłusznie skazanych ludzi...

Smith

7,3
Bobby Stevens (Ray Liotta) wydaje się być ustatkowanym mężczyzną z rodziną i normalną pracą. W rzeczywistości jest jednak zawodowym złodziejem, który chce dokonać kilku wielkich napadów, aby mógł odejść na emeryturę i żyć w spokoju z żoną i dwójką dzieci. Wraz ze swoją drugą rodziną (partnerami po fachu, z których każdy jest fachowcem w swojej dziedzinie) odwiedzają różne miasta, aby dokonać poważnych i wyrafinowanych kradzieży. Na ich tropie jest jednak agent FBI Dodd (Chris Bauer).
Sam Tyler próbuje sobie poradzić z życiem w nieznanych sobie czasach. Ma dziwne wizje, zdaje się odbierać przekazy ze swoich czasów… Czemu znalazł się w latach 70.? Ma zapobiec przyszłym zbrodniom? A może rozwiązać własną tajemnicę, pogrzebaną w głębiach swojej podświadomości?
Słowa kluczowe

Proszę czekać…