Sci-Fi 2018

Przedstawiamy listę 12 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Sci-Fi z 2018 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Altered Carbon 7.2

Śmierć już nie istnieje. Cywilizacja rozpoczyna cyfryzację umysłu ludzkiego dzięki której można przeszczepić go z ciała do innego ciała.

Zagubieni w kosmosie

Uwięziona w kosmosie lata świetlne od celu swojej podróży rodzina Robinsonów walczy o przetrwanie. Serial na podstawie klasycznego filmu science fiction z lat 60. XX w.

Black Lightning 4.0

Dyrektor szkoły i były superbohater, Jefferson Pierce, wraca do akcji jako legendarny Black Lightning, gdy pewien gang zaczyna grozić jego rodzinie.


Hard Sun. Przed Apokalipsą

Dwoje zupełnie różnych detektywów musi ze sobą współpracować. W świecie przed apokalipsą nie jest łatwo. Przestępczość wzrasta.

Odpowiednik

Howard Silk (J.K. Simmons) jest pracownikiem niższego szczebla jednej z agencji ONZ mieszczącej się w Berlinie. Wiedzie spokojną egzystencję. Pewnego dnia wszystko jednak się zmienia. Silk odkrywa, że jego jednostka skrywa tajemnicę dotyczącą przejścia do innego wymiaru. Zagubiony nie wie, co robić. Szybko uświadamia sobie, że stał się częścią groźnej intrygi. Postanawia działać. Tylko w ten sposób jest w stanie uchronić się przed niebezpieczeństwem.

A.I.C.O.

Cały świat Aiko okazał się kłamstwem. Teraz dziewczyna dołącza do zespołu nurków, aby dotrzeć do miejsca, gdzie zaczął się Rozrost, zatrzymać go i ocalić swoją rodzinę.

Glare

Dramat sci-fi ukazujący kolonizację obcej planety.

Słowa kluczowe