Filmy implant

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje implant. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ciche miejsce

6,9
7,6
Rodzina Abbottów próbuje przetrwać w świecie opanowanym przez istoty atakujące każde źródło jakiegokolwiek dźwięku.
Aby odnaleźć osoby odpowiedzialne za śmierć żony sparaliżowany mężczyzna godzi się na wszczepienie implantu.
Kiedy Adam za pośrednictwem starego radia cofa się do 1952 roku, jego ukochana dziewczyna Goria rusza mu na ratunek.


Dźwięk metalu

7,3
8,0
Życie heavy-metalowego perkusisty zostaje wywrócone do góry nogami, gdy pewnego dnia zaczyna tracić słuch.
Już od dwóch lat, Phil (Bradley Cooper), Stu (Ed Helms) i Doug (Justin Bartha) prowadzą ustatkowane życie rodzinne, a pamiątkowe tatuaże zostały laserowo usunięte. Jednak ich kumpel, Alan (Zach Galifianakis) nie potrafi dojść do siebie po śmierci ojca i zdaje sobie sprawę z tego, że sam sobie z tym nie poradzi. A kto może go pocieszyć jak nie najlepsi przyjaciele? Tym razem nic złego nie może się wydarzyć, przecież to nie ślub, ani nawet wieczór kawalerski... Niestety, przez Chowa (Ken Jeong) kolejny raz popadają w kłopoty...
Trzech kulturystów porywa dla okupu bogatego biznesmena. Film inspirowany prawdziwą historią.
Tom Cruise po raz kolejny wciela się w Ethana Hunta. Zmuszony przez przełożonych do powrotu do agencji, Hunt staje naprzeciw najokrutniejszego przeciwnika, z jakim dane mu było walczyć, bezwzględnego handlarza bronią Owena Daviana. Z pomocą członków zespołu IMF, Ethan rozpoczyna wyścig od Rzymu, aż po Szanghaj, by ocalić porwaną agentkę i powstrzymać Daviana przed wyeliminowaniem następnego celu, swojej żony Julii.
Rok 2021. Johnny Mnemonic (Keanu Reeves) ma w głowie umieszczony implant, w którym przemyca dane wykradzione pewnej korporacji. Musi w ciągu 48 godzin pozbyć się tej cennej przesyłki. W innym razie wskutek przeładowania mózgu danymi grozi mu śmierć. W zasadzce przygotowanej przez mafię zginęli jego pracodawcy i został zniszczony "wyzwalacz" zapisanych w mózgu informacji. Johnny'emu pomaga Jane (Dina Meyer).

V/H/S/2

6,0
Dwójka prywatnych detektywów, Larry (Lawrence Michael Levine) i Ayesha (Kelsy Abbott) na prośbę matki poszukują zaginionego studenta. W jego domu natrafiają na stertę kaset VHS i spory bałagan. Podczas gdy Larry przeszukuje dom, Ayesha przegląda zawartość kaset. Okazuje się, że są na nich przerażające historie, ale ważniejszym jest czy na pewno są to zwykłe kasety VHS.
W drugiej części kultowej Adrenaliny Chev Chelios (Jason Statham) zostaje porwany przez tajemniczego chińskiego mafioso. Kiedy trzy miesiące później budzi się, odkrywa, że jego dotąd niezniszczalne serce zostało zastąpione urządzeniem, które wymaga regularnych doładowań elektrycznych, by nie przestało działać. Chev znowu jest więc w wielkich tarapatach, mając na karku meksykańskiego gangstera El Hurona i chińską mafię, na której czele stoi wiekowy, ale wciąż niebezpieczny Poon Dong (David Carradine). Pełen determinacji Chev usiłuje odzyskać skradzione serce oraz zemścić się na wszystkich, którzy brali udział w jego zamianie. Pościgi, wybuchy i nieprawdopodobnie szybka akcja - czeka Cię podwójna dawka adrenaliny!
Słowa kluczowe

Proszę czekać…