Filmy narkomania

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje narkomania. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lost: Zagubieni 8.2

Pasjonujący serial opowiada historię 48 rozbitków, którzy lecieli pechowym lotem 815 z Sydney do Los Angeles, samolotem rozbili się na wyspie, gdzieś na południowym Pacyfiku. Bohaterowie serialu w każdym odcinku odkrywają tajemnice wyspy i zastanawiają się, czy to wszystko napewno stało się przypadkiem, czy może to przeznaczenie ściągnęło ich na tą wyspę? W serialu także tajemnicą są liczy 4 8 15 16 23 42, które po części także odgrywają jakąś rolę w serialu.

Sława 7.4

"Sława" to opowieść o trudnym dojrzewaniu, wielkim talencie, pierwszej miłości, pasji życia i cenie, jaką trzeba zapłacić za sukces.

Dyrektor szkoły 7.0

Po kolejnej awanturze Rick Latimer dostaje propozycje nie do odrzucenia. Zostanie dyrektorem najgorszej szkoły w mieście, albo pożegna się z pracą nauczyciela. Rick nie mając nic do stracenia przyjmuje pracę, ale już pierwszego dnia przekonuje się dlaczego nikt inny nie chciał tego etatu. Nie idąc jednak śladami poprzedników, którzy zostawiali wszystko po staremu, wprowadza w szkole zasady mające przywrócić ją do stanu normalności. Tylko, że to nie podoba się większości uczniów i działającym w szkole handlarzom narkotyków.


Autobus 174 7.0

2 czerwca 2000 roku to dzień, który na zawsze pozostanie w pamięci ludzi w Brazylii. Wcześnie rano, kiedy mieszkańcy Rio de Janeiro wyruszyli do pracy, kilka osób stało się ofiarami porwania autobusu w śródmieściu. Film opowiada o wypadkach tego fatalnego dnia..

The Lathe of Heaven 4.0

George Orr odkrywa, że jego sny mogą zmieniać świat rzeczywisty. Przerażony niezwykłym darem, próbuje stłumić go za pomocą narkotyków. Tajemnicę Orra odkrywa dr Haber - psychiatra, który postanawia wykorzystać jego umiejętność do zbawienia ludzkości. Jego działania okazują się jednak tragiczne w skutkach...

Płotka 6.3

Główna bohaterka jest byłą narkomanką pracującą w wypożyczalni płyt. Chciałaby spłacić szefa - przejąć firmę i założyć kafejkę internetową. Kredyt nie zostaje jej jednak przyznany. Postanawia zdobyć pieniądze w inny sposób. Czy pomysł jej brata narkomana i wspólnego przyjaciela na zdobycie pieniędzy jest dobry? Czy uda im się je zdobyć?

Alicja 7.4

Alice to nowa opowieść klasycznej historii. Główną bohaterką jest dwudziestokilkuletnia Alicja Hamilton (Caterina Scorsone), która przypadkowo przenosi się do tajemniczego świata. W krainie tej rządzi okrutna Królowa, która nie jest zadowolona z wizyty Alicji.

Siostry 9.0

Kiedy Kaśka wychodzi z więzienia, zatrzymuje się u swojej siostry Magdy. Składa jej obietnicę, że nigdy więcej tam nie powróci.

Listopad

Sara jest studentką medycyny, zauważa iż ma zdolności do telekinezy. Po każdej utracie przytomności widzi obok siebie ślady dokonanych przez siebie morderstw. Podczas pobytu na wsi dowiaduje się, że paranormalne zdolności odziedziczyła po babce, którą wieśniacy zabili, oskarżając o czary. Ksiądz Andrzej organizuje egzorcyzmy.

Dzikie noce

Rok 1986. Jean (Cyril Collard) ma 30 lat. Żyje z 17-letnią Laurą (Romane Bohringer). Ich miłość jest żarliwa i gwałtowna. Rzucają się w wir życia, nie wiedząc, jakie to może mieć konsekwencje. On jest nosicielem wirusa HIV. Jest również gejem. Ma trudny wybór między Laurą a jego męskim kochankiem Samy'm (Carlos López).

Słowa kluczowe