Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje alkohol, syn.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Podupadająca gwiazda country, Bad Blake (Jeff Bridges), topi smutki w alkoholu. Spotyka na swej drodze reporterkę Jean (Maggie Gyllenhaal), dzięki której jego życie nabiera nowego sensu.To właśnie ona, wraz z jej synem, wydobędzie z Bad Blake'a uczucia, o których dawno już zapomniał.
Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat po wydarzeniach z "Filarów Ziemi", w roku 1327. Na tle barwnej panoramy średniowiecza, w okresie wielkich przemian i dziesiątkującej społeczeństwo zarazy, toczy się epicka opowieść o walce o władzę, pieniądze i wpływy. O tajemnicach i zbrodniach, o nauce burzącej fundamenty wiary. Historia, w której ludzkie emocje - miłość, nienawiść, pragnienie zemsty - odgrywają wiodącą rolę.
Kobieta jego marzeń jest na wyciągnięcie ręki. Jednak kim ona jest? Oto opowiedziana w migawkach z przeszłości nieprzewidywalna i bardzo zabawna historia dwudziestokilkulatka Teda, który spotyka swoją pokrewną duszę i raz na zawsze żegna się ze światem tanich podrywów, jednonocnych przygód i związków skazanych na porażkę. Ślub przyjaciół Teda, Marshalla i Lily nadchodzi nieubłaganie. Na szczęście nie przeszkadza to Barney’owi w nowych, kawalerskich podbojach. Tymczasem romans Teda z Robin przeradza się w bardziej dojrzałą relację, jednak czy jest mu ona pisana?
Serial opowiada o przeciętnej polskiej rodzinie mieszkającej w jednej z wrocławskich kamienic. Głowa rodziny, Ferdynand Kiepski całymi dniami siedzi ze swym synem Waldkiem przed telewizorem i popija piwo. Cały dom jest na głowie jego żony – Haliny – która jest pielęgniarką. Do tego dochodzi jeszcze babcia, która jest zapaloną fanką „Koziołka Matołka”.
Pełna namiętności, barwna opowieść o najpotężniejszym rodzie renesansowego Rzymu, który zapisał się w historii zamiłowaniem do władzy, skrytobójstwa i intryg. Wywodzący się z Hiszpanii kardynał Rodrigo Borgia (Jeremy Irons) to jedna z najpotężniejszych osób na Półwyspie Apenińskim. Wytrawny polityk, dyplomata i intrygant, jest jednocześnie namiętnym mężczyzną i ojcem gromadki nieślubnych dzieci. Gdy w 1492 roku zostaje wybrany papieżem, przyjmuje imię Aleksandra VI. Ma jeden podstawowy cel – uczynić swoje dzieci najbardziej wpływowymi ludźmi Rzymu. Serial koncentruje się na postaciach syna Borgii Cesarego (François Arnaud), zdolnego polityka, pierwowzoru Księcia ze znanej rozprawy Machiavellego, oraz jego pięknej córki, Lukrecji (Holly Grainger), która stała się narzędziem powiększania wpływów rodziny.
Robbie (Paul Brannigan) przychodzi do szpitala odwiedzić swoją dziewczynę Leonie (Siobhan Reilly) by po raz pierwszy w życiu potrzymać swojego nowo narodzonego syna Luke'a. Przytłoczony tą nową dla niego sytuacją, Robbie przyrzeka sobie, że dziecko nie będzie wieść tak samo tragicznego życia jak on. O włos unikając więzienia, nowy tata dostaje od losu ostatnią szansę. Wykonując w ramach wyroku prace społeczne, Robbie poznaje Rhino, Alberta oraz Mo, którzy podobnie jak on nie mogą znaleźć pracy. Wizyta w destylarni whiskey inspiruje mężczyzn do poszukiwania nowej drogi życia.
Lekkoduch Dony ma przed sobą nieciekawą perspektywę: jest kompletnie spłukany, a musi zapłacić zaległe podatki. Wpada na pomysł, by zdobyć pieniądze od swojego syna, którego od lat nie widział. Syn to przeciwieństwo ojca: stateczny, odpowiedzialny. I właśnie zamierza wziąć ślub. Czy aby pojawienie się tatusia nie wpłynie na jego plany?
Z powodu nagłej śmierci króla Uthera nad Brytanią zawisa groźba chaosu. Merlin, który w swoich wizjach zobaczył mroczną przyszłość, postanawia posadzić na tronie Artura, nieznanego syna i spadkobiercę Uthera, który od urodzenia wychowywany był jak zwykły człowiek. Ale Morgana, przyrodnia siostra Artura, nie zamierza oddać bratu władzy bez walki, do której wykorzysta nawet nadprzyrodzone siły.