Filmy nawrócenie

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nawrócenie. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Boże Ciało 9.5

Oparta na faktach historia chłopaka, który po wyjściu z zakładu poprawczego podaje się za księdza.

Mgła 6.2

Po przejściu gwałtownej nawałnicy artysta, David Drayton i społeczność niewielkiego miasteczka stają się ofiarami morderczego ataku istot grasujących w gęstej i nienaturalnej mgle. Krążą wieści o eksperymencie zwanym "Projekt Grot Strzały", przeprowadzonym w położonej nieopodal tajnej bazie wojskowej, ale pytanie o pochodzenie śmiertelnych wyziewów jest drugorzędne dla grupy, jeśli chodzi o jej szanse na przetrwanie. Wycofując się do miejscowego supermarketu, Drayton i inni, którym udało się ocaleć, muszą najpierw stoczyć walkę pomiędzy sobą, zanim zjednoczą siły przeciw wspólnemu wrogowi, którego nie mogą nawet zobaczyć!

Ręka Boga 6.0

Gdy jego jedyny syn, PJ, podejmuje nieudaną próbę samobójczą, sędzia Pernell Harris zaczyna słyszeć głos Boga, który każe mu odnaleźć i osądzić winnego gwałtu na Jocelyn, żonie PJ-a. To właśnie ta tragedia doprowadziła do tego, że PJ targnął się na własne życie. Za namową podejrzanego pastora Pernell łączy siły z KD, brutalnym recydywistą i fanatykiem, aby wziąć sprawiedliwość we własne ręce.


Beowulf - Droga do sprawiedliwości 6.2

Głównym bohaterem jest Beowulf (Gerard Butler), lojalny rycerz króla Hrothgara (Stellan Skarsgard). Beowulf staje na czele wyprawy, która ma za zadanie pokonać morderczego trolla Grendela. Okazuje sie, że Grendel nie jest potworem o nadprzyrodzonej mocy, ale istotą z krwi i kości żadną zemsty za wyrządzone mu krzywdy. Oczywista z początku chęć zabicia potwora ulega zachwianiu, między innymi za sprawą czarownicy Selmy (Sarah Polley), oraz kiedy staje się jasne, że król Hrothgar jest bardziej odpowiedzialny za krzywdy Grendela, niż mogłoby się wydawać. Odtąd zemsta, lojalność, litość i zrozumienie zaczynają splatać się ze sobą. Rycerz doświadcza upadku swojego prostego dotąd systemu wartości.

Save Me 3.0

Mieszkająca na przedmieściach Beth Harper (Anne Heche) to żona i matka, która po kolejnej alkoholowej libacji omal nie umiera, zadławiwszy się kanapką. Twierdzi, że to wydarzenie sprawiło, że połączyła się z Bogiem. Od tej pory próbuje zmienić nie tylko własne życie, lecz również rodziny i sąsiadów.

Johny I Love You

Po śmierci żony, bandyta Suraj Singh postanawia zmienić swoje dotychczasowe życie. Korzystając z pomocy katolickiego księdza Jana, zamieszkuje ze swym synkiem Raju w małym miasteczku. Obawiając się zemsty swojego dawnego partnera Zalima Singha, zmienia imię na Johny. Kilka lat później Johny zakochuje się w Seemie, córce swojego pracodawcy, jednak nie ma śmiałości starać się o jej rękę. Tymczasem jego ukochana niechętnie zgadza się na aranżowane małżeństwo z Amarem, który właśnie wrócił z Londynu. Wkrótce Johny'ego czeka niespodziewane spotkanie z Zalimem, który uciekł z więzienia. Wszystkich bohaterów czeka ogrom wrażeń i niebezpieczeństw...

Mesjasz 7.5

Słowa kluczowe