Filmy nagość, erekcja

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje nagość, erekcja. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Love

5,4
Jest to opowieść o miłości, która pokazuje seks w radosny sposób. Bohater wspomina płomienny romans z czasów swojej młodości ze swoją byłą dziewczyną.
Carrie i jej przyjaciółki wyjeżdżają do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie czekają na nie nowe przygody.
Po kolejnym bolesnym rozstaniu grafik komputerowy postanawia żyć w celibacie przez 40 dni. Jego silna wola zostaje wystawiona na próbę, gdy spotyka atrakcyjną nieznajomą.


Pianistka

7,0
Film pokazuje życie 40-to letniej kobiety, która dzięki surowemu wychowaniu nie zna normalnych kontaktów z mężczyznami. Swoje seksualne fantazje zaspokaja substytutami seksu. Wszystko do czasu, gdy poznaje młodego mężczyznę, którego uczy gry na fortepianie. Czy możliwy jest związek między tymi dwiema osobami?
Florianowi zostały do matury już tylko 2 tygodnie. Popada jednak w nieliche tarapaty. Jego rosnące zainteresowanie płcią przeciwną pakuje go w sytuacje niewyobrażalnie wręcz krepujące! Mimo to Flo nie może się opanować. Tym bardziej, że jego "najlepszym przyjacielem" jest... gadający penis. Kolejna katastrofa zbliża się wielkimi krokami...
Intymność to historia niezwykłych spotkań. Claire odwiedza w każdą środę mieszkanie Jaya, by kochać się z nim w milczeniu. Kochankowie dzielą się swym ciałem i pożądaniem, ale nie słowem. Gdy pewnego tygodnia Claire nie zjawia się na spotkanie, Jay postanawia ją odnaleźć i dowiedzieć się czegoś więcej o tajemniczej kochance.
Autentyczna historia awangardowej amerykańskiej fotografki Diane Arbus (Nicole Kidman). Sławę zyskała dzięki serii zdjęć portretujących outsaiderów. W 1971 roku Diane popełniła samobójstwo.
Silvia (Katarina Vasilissa) jest kobietą, która rzuciła właśnie męża profesora Dodò (Francesco Casale). Jest ekshibicjonistką, która uwielbia nosić spódnice bez bielizny pod spodem. Porzucony mężczyzna chce za wszelką cenę odzyskać żonę. Próbuje nawet rozmawiać o rozłące, ze swoim ojcem. Jednocześnie adoruje seksowną pokojówkę, jedną z uroczych studentek swojego ojca. Ten erotyczny dramat oferuje również dyskusję poruszającą różnice pomiędzy tzw. podglądactwem a ekshibicjonizmem.

Kaboom

5,9
Film rozpoczyna scena będąca inspirowana klimatem Miasteczka Twin Peaks. Główny wątek fabularny przedstawia przebudzenie seksualne studentów, koncentrując się na studencie pierwszego roku lubiącym odjazdowe pigułki. Jedna z takich sesji przynosi wspomnienie zabójstwa, którego chłopak był świadkiem. Pytanie czy to wydarzyło się na pewno, czy Rudowłosa naprawdę zginęła i dlaczego odwiedza go w snach?

Słowa kluczowe