Filmy zerwanie, nastolatek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje zerwanie, nastolatek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Romans między 17-letnim chłopakiem i dorosłym przyjacielem jego rodziców podczas letnich wakacji na Riwierze Włoskiej.

Ona to on

6,8
Komedia romantyczna o nastolatce (Amanda Bynes), która chcąc zrealizować swoje marzenie, decyduje się udawać swojego brata. A ciężkie jest życie uznawanego za frajera nowego ucznia i mieszkańca szkolnego kampusu, jeśli jest dziewczyną, która zakochała się w najurodziwszym chłopaku, który z kolei szaleje na punkcie najładniejszej dziewczyny w szkole, która dla odmiany jest pod wielkim urokiem nowego ucznia… Viola Johnson (Amanda Bynes) miała ważne powody, by podać się za swojego brata bliźniaka, Sebastiana (James Kirk), i zapisać się do szkoły Illyria Prep. Skorzystała z tego, że Sebastian postanowił zdezerterować z zamiarem podbicia muzycznych scen Londynu. Przebrana za brata może grać w piłkę i dokopać drużynie chłopaków ze swojej starej szkoły. Cała sytuacja komplikuje się, kiedy prawdziwy Sebastian wraca z Londynu o dwa dni za wcześnie…
Gdy Bella odzyskuje zdrowie po wampirzym ataku, z którego ledwo uszła z życiem, zbliżają się jej osiemnaste urodziny. Nie może doczekać się by świętować je z Edwardem i rodziną Cullenów. Jednak wypadek podczas przyjęcia zupełnie zmienia obrót wydarzeń. Cullenowie dla dobra Belli postanawiają opuścić Forks. Załamana Bella znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Ciężki okres pomaga jej przetrwać także przyjaciel z dzieciństwa - Jacob Black. Najgorsze jednak dopiero przed nią - do Forks przybywa właśnie Alice ze strasznymi wizjami przyszłości. Jak rozegra się finał we włoskiej Volterze, mieście Volturi? Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?


Dona porzuciła właśnie jego dziewczyna Sherry (Julie Delpy). Mężczyzna ponownie musi pogodzić się z samotnością i uczuciem zdania tylko na siebie. Czuje potrzebę zastanowienia się nad własną przeszłością, kiedy niespodziewanie dostaje pocztą tajemniczy anonimowy list od jednej z dawnych kochanek. Kobieta informuje go, że ma on dziewiętnastoletniego syna, który być może teraz szuka swego ojca.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Komedia o najlepszym londyńskim policjancie Nicholasie Angelu. Jest to glina z krwi i kości, który okazuje się zbyt dobry w tym, co robi. Tak szybko pnie się po szczeblach policyjnej kariery, że przełożeni postanawiają się go pozbyć i przenoszą go na prowincję, do małego miasteczka – Sandford. Na pierwszy rzut oka miejsce to w ogóle nie pasuje do takiego służbisty, jakim jest Nicholas. Z biegiem czasu okazuje się jednak, że Angel będzie miał tam niejedną kryminalną zagadkę do rozwikłania, a pomagać mu w tym będzie niezdarny partner, zafascynowany gangsterskimi filmami – Danny Butterman.
Carter jest znanym scenarzystą telewizyjnym spotyka się z znaną na świecie aktorką Sofią, jednak ten szczęśliwy obrazek nie trwa długo. Pewnego dnia w czasie lunchu, którego Carter spędza z Sofią dowiaduje się od niej, że dziewczyna nie chce dalej ciągnąć ich związku. Po powrocie do domu dowiaduje się o chorobie babki, postanawia odwiedzić starszą kobietę i w spokoju miasteczka w Michigan zastanowić się nad sensem swojego życia. Tam poznaje również Sarę i jej córki. Poprzez znajomość z tymi trzema kobietami, zaczyna odkrywać, że to, co wydawało mu się końcem, jest początkiem czegoś zupełnie innego.
Brendan Frye, jest nie lubiany wśród rówieśników. Jedyna bliska mu osoba, Emily, opuszcza go mając dość kłótni. Wkrótce Brendan otrzymuje od byłej dziewczyny telefon z prośbą pomocy. Na drugi dzień znajduje ją martwą. Chłopak za wszelką cenę chce znaleźć sprawce zbrodni.
Po przeprowadzce z Iowa na Florydę Jake przeciera oczy na widok posiadłości wartych dziesiątki milionów dolarów i najdroższych samochodów, jakimi rozbijają się jego szkolni koledzy. Dla nich życie jest nieprzerwaną imprezą. W tym środowisku Jack jest outsiderem. Z towarzyskiego niebytu wyrywa go piękna koleżanka z klasy – Amber. Za jej sprawą chłopak trafi na imprezę, na której zostaje wmanewrowany w walkę z miejscowym zabijaką Ryanem. Po sromotnej porażce, Jake postanawia szkolić się w sztuce walki znanej jako MMA (Mixed Martial Arts). Chłopak będzie potrzebował wiele cierpliwości i samodyscypliny, aby w kolejnej walce udowodnić światu ile jest wart.
Perypetie policjantów pracujących na 13 posterunku. Są oni niezdarni i pechowi.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…