Filmy chłosta, prostytutka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje chłosta, prostytutka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W drugiej części kultowej Adrenaliny Chev Chelios (Jason Statham) zostaje porwany przez tajemniczego chińskiego mafioso. Kiedy trzy miesiące później budzi się, odkrywa, że jego dotąd niezniszczalne serce zostało zastąpione urządzeniem, które wymaga regularnych doładowań elektrycznych, by nie przestało działać. Chev znowu jest więc w wielkich tarapatach, mając na karku meksykańskiego gangstera El Hurona i chińską mafię, na której czele stoi wiekowy, ale wciąż niebezpieczny Poon Dong (David Carradine). Pełen determinacji Chev usiłuje odzyskać skradzione serce oraz zemścić się na wszystkich, którzy brali udział w jego zamianie. Pościgi, wybuchy i nieprawdopodobnie szybka akcja - czeka Cię podwójna dawka adrenaliny!
Rzym, rok 1492. Centrum chrześcijańskiego świata. Stolica Piotrowa. Biskupi Rzymu wynoszą i obalają królów, decydują o losach imperiów. Kościół toczy korupcja, a Innocenty VIII umiera. Jego miejsce na Tronie Piotrowym chce zająć wielu… Rodzina Borgiów to złożona, wielowątkowa opowieść o jednej z najbardziej kontrowersyjnych rodzin w historii. Jeremy Irons, zdobywca Oscara, wcielił się w rolę Rodriga Borgii, który, dzięki swej przebiegłości i bezwzględności, stał się najpotężniejszym człowiekiem w renesansowej Italii. Uprawiał symonię, angażował Kościół w liczne rozgrywki polityczne, mordował i zastraszał.
Severine, pozornie szczęśliwa żona lekarza, nie jest seksualnie spełniona. Wkrótce rozpoczyna pracę jako prostytutka, która nierzadko spotyka się z brutalnością.


Pewnej nocy, pracownik firmy kanalizacyjnej, ratuje młodą dziewczynę przez pobiciem przez jej siostrę.

Mona Lisa

6,6
Georges (Bob Hoskins) po wyjściu z więzienia szuka pracy. Znajduje ją jako kierowca Simone (Cathy Tyson), która jest piękną i luksusową call-girl. Simone wkrótce pada ofiarą swych własnych gierek, w które wmieszany jest niejaki Mortwell (Michael Caine), a George pomagając jej chcąc nie chcąc ładuje się w kłopoty.
Wypalony reżyser filmowy, nie ma już weny aby nakręcić kolejny film. Ucieka w świat fantazji przed przytłaczającym go otoczeniem.
Historia rozgrywa się w bursie dla chłopców pochodzących z tzw. "dobrych domów". Główny bohater, Thomas Törless, tak jak i wielu innych uczniów, jest zobojętniały wobec sadyzmu kilku kolegów. Ci w bestialski sposób znęcają się nad jednym z chłopaków, przyłapanym na kradzieży pieniędzy. Później ta przyczyna przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Oprawcom chodzi już tylko o demonstrację siły. Chłopca uważają za istotę niższego rzędu, a sami uważają się za nadludzi. Thomas nie stara się powstrzymać zła.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…