Filmy wrak samolotu

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wrak samolotu. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lost: Zagubieni 8.2

Pasjonujący serial opowiada historię 48 rozbitków, którzy lecieli pechowym lotem 815 z Sydney do Los Angeles, samolotem rozbili się na wyspie, gdzieś na południowym Pacyfiku. Bohaterowie serialu w każdym odcinku odkrywają tajemnice wyspy i zastanawiają się, czy to wszystko napewno stało się przypadkiem, czy może to przeznaczenie ściągnęło ich na tą wyspę? W serialu także tajemnicą są liczy 4 8 15 16 23 42, które po części także odgrywają jakąś rolę w serialu.

Strefa X 5.6

Andrew jest fotoreporterem, który musi przeprowadzić Sam z Meksyku do USA. Droga jednak wiedzie przez strefę zakażoną.

Szeregowiec Ryan 8.6

Wojska aliantów przeprowadzają desant na Normandię. Na plaży Omaha Beach ginie bardzo wielu żołnierzy. Po opanowaniu plaży amerykański kpt. John Milller (Tom Hanks) dostaje zadanie odszukania szeregowca Ryana (Matt Damon). Zbiera ekipę swoich najlepszych żołnierzy i wyrusza za linię wroga by ocalić Ryana - ostatniego z czterech barci poległych za swój kraj. Grupka żołnierzy nie jest przekonana o słuszności tej misji. Po drodze ginie wielu żołnierzy, a inni zastanawiają się ile osób trzeba poświęcić by uratować jedną...


Prosty plan 7.5

W rozbitym samolocie trzech mężczyzn odnajduje kilka milionów dolarów. Postanawiają zachować pieniądze, a kiedy nikt się nie zgłosi po zgubę, podzielić się nimi. Gdyby ktoś się kręcił koło sprawy, pieniądze zniszczą. Czy zrealizują swoje zamierzenie?

Wyścig po złoto 6.0

W trakcie kolejnej eskapady życiowy nieudacznik Gilbert Garson odkrywa wrak samolotu z czasów II wojny. Nieświadomy znajdującego się w nim bogactwa Gilbert upija się znalezioną whisky i zabiera kilka medali. Nie trzeba długo czekać by po ukryte w samolocie złoto zgłosiła się banda gangsterów.

Grota rekinów 4.0

Dwóch nurków podejmuje się odlezienia samolotu, który rozbił się w trójkącie bermudzkim.

Łowcy przygód

Roland (Lino Ventura), pilot samochodowy i Manu (Alain Delon), lotnik-akrobata, mają ten sam zmysł przygód i niebezpieczeństw. Dwaj przyjaciele zakochani w tej samej kobiecie, Laetitii (Joanna Shimkus), rzeźbiarce w metalu. Każdy doznał w życiu gorzkiej porażki. Teraz zainteresowani są historią zatopionego skarbu i rzucają się na oślep w tę ekscytującą przygodę. Ale nie są sami w zdobyciu tego słynnego skarbu. Ich przeciwnicy okażą bezwzględni.

A Captive in the Land 9.0

Amerykańscy lotnicy wracają do domu lecąc ponad bezludną, śnieżno-lodową pustynią. Niespodzianie w dole, na ziemi, ukazuje się pół zasypany przez śnieg kadłub jakiegoś samolotu. Jeden z lotników skacze ze spadochronu, by udzielić pomocy, jeżeli jeszcze będzie potrzebna. I znajduje rosyjskiego nieprzytomnego pilota z połamanymi nogami. We dwóch, nie rozumiejąc się nawzajem, czekają dzień za dniem, aż ich ktokolwiek odnajdzie...

Słowa kluczowe