Filmy Kolumbia

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę najlepszych i najpopularniejszych filmów z kraju Kolumbia. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Żona Simona zostaje zamordowana, a jej serce wycięte i przeszczepione Camili, żonie zamożnego mężczyzny. Spragniony zemsty Simon zagłębia się w niebezpieczne podziemie handlu organami. Przeznaczenie sprawia, że zakochuje się w Camili, która żyje dzięki sercu jego żony. Punktem kulminacyjnym jest moment, kiedy oboje dowiadują się prawdy.
Kiedy genialna naukowczyni Amber Chesborough znika na kolumbijsko-wenezuelskiej granicy, jej brat i mąż – komandosi z elitarnej jednostki Armii Stanów Zjednoczonych – postanawiają odnaleźć ją pośród wojny partyzanckiej. Odkrywają przy tym, że kobieta, którą kochają, może kryć tajemnicę.
Kolumbia, lata 70. XX w. Tajemnicza nastolatka zaczyna naukę w szkole dla chłopców, gdzie łamie stereotypy, zasady i… kilka serc.


Serial Dziki rytm wyreżyserował cieszący się światową sławą Simón Brand, a oprawą muzyczną produkcji zajął się Santiago Uribe. Jest to historia Antonii i Kariny — dwóch pochodzących z odmiennych światów tancerek, które łączy pasja do muzyki. Antonia to występująca w prestiżowej akademii „El Royal” perfekcjonistka, która musi teraz zmienić swój styl, żeby wystąpić w wymarzonym przedstawieniu. Tymczasem Karina, dla której szkołą były ulice Bogoty, stara się łączyć koniec z końcem, marząc o pokazaniu światu swojego talentu i tanecznej grupy „Pura Kaye”. Gdy Antonia poznaje Karinę, nie może wyjść z podziwu dla jej luzu i miejskiego stylu. Zdaje sobie sprawę, że Karina ma właśnie to, czego jej samej brakuje, więc staje się częścią jej niełatwego życia, w zamian oferując jej splendor własnego. Obie tancerki cały czas mają poczucie, że marzenia uda się dogonić, więc nie zważają na ryzyko i dają z siebie wszystko na scenie i poza nią.
Czterech dobrych przyjaciół zamienia kolację w koszmar. Robi się toksycznie, kiedy przyjaźń i zawiść siadają razem do stołu.
Wbrew przeciwnościom losu Arelys Henao realizuje swoje marzenie o karierze wokalnej w pełnym muzyki dramacie zainspirowanym młodością tej kolumbijskiej legendy.
Profesor Amaranto Molina przybył Instytutu Ultranova, by pozbyć się stamtąd zacofanych i dyskryminacyjnych szkolnych zasad. Dyrektor szkoły, Eduardo Kramer, co roku wybiera piątkę uczniów, zwaną Wysokimi Tonami, by stworzyć z nich zespół. Dyskryminuje on głosy o niskim tonie, gdyż uważa, że nadają się na muzyczny rynek. Amaranto i jego nietuzinkowe metody pokażą szkole, że może być inaczej. Wywalczy tolerancję i pomoże uczniom odkryć muzyczne talenty.
Pięć bliskich przyjaciółek z młodości próbuje zostawić za sobą konflikty, które poróżniły je siedem lat wcześniej, i przywrócić do życia porzucone marzenie o muzycznej karierze, jednocześnie wspólnie szukając miłości, pasji i ulotnego szczęścia.
Wiele lat temu hiszpański konkwistador Pedro de Heredia zdradził jej ludzi i złamał jej serce. Teraz rdzenna Kolumbijka Catalina wraca, by się zemścić.
Głęboko w amazońskiej dżungli, na granicy Brazylii i Kolumbii, dochodzi do serii dziwnych zgonów. Sprawę badają młoda detektyw, Helena, oraz jej partner, wywodzący się z miejscowej ludności policjant o imieniu Reynaldo. Gdy okazuje się, że zwłoki pewnej podejrzanie młodej kobiety nie noszą oznak starzenia, staje się jasne, że te morderstwa wcale nie są największą z tajemnic, jakie kryje dżungla. Kolejnymi bohaterami serialu są przedstawiciele lokalnych plemion, Yua i Ushe, zwani „wiecznymi”. Ich wrogiem jest obcokrajowiec Joseph, który uważa, że mieszkańcy dżungli skrywają niezwykłą wiedzę. Losy postaci przecinają się, co prowadzi do do ujawnienia tajemnicy, która może zmienić przyszłość nie tylko ich samych, ale i całej ludzkości.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…