Krótkometrażowy 2003

Przedstawiamy listę 752 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Batman: Dead End 7.0

W jednym z ciemnych zaułków Gotham, Batman i Joker staczają kolejny pojedynek. Tym razem jednak do ich walki wtrąca się ktoś trzeci. Właśnie zostali wybrani jako godni przeciwnicy dla Predatora. Teraz muszą wspólnie walczyć z kosmicznym łowcą, bo stawką w tej grze są ich głowy.

Dark Justice 6.7

Córka Gordona, Barbara, zostaje uprowadzona przez mordercę Allena Harrisa. Ten robi to z zemsty, za to, że Gordon wsadził go do więzienia parę lat temu. Komisarz wiedząc o grożącym dziewczynie niebezpieczeństwie, od razu prosi o pomoc Batmana. Teraz trzeba ją szybko odszukać i pokonać zbirów Harrisa.

Cinema16: British Short Films 8.0

Kolekcja szesnastu krótkometrażowych filmów brytyjskich reżyserów, między innymi laureatów nagrody BAFTA, a także kilka z pierwszych dzieł takich reżyserów jak Ridley Scott, Christopher Nolan czy Peter Greenaway.


Gwiezdne wojny: Wojny klonów 7.2

W całej galaktyce trwają nieustanne wojny klonów. Aby zapobiec całkowitej destrukcji planety, rycerze Jedi stają na cele armii Republiki i łączą swoje siły z klonami przeciw armii droidów. Czy uda im się pokonać przeciwnika zanim całkiem opanuje planetę ?

Undo 7.3

Mężczyzna trafia do biblioteki, w której każda książka to opis czyjegoś życia. Gdy odnajduje swoją, postanawia wyrwać kartkę, by je zmienić. Czy jednak jest to możliwe?

Happy Tree Friends: Dokładka 6.8

Są śliczne, słodkie, milutkie i pełne życia, ale umierają na różne makabryczne sposoby. Poznajcie ich - królik Cuddles, borykający się ze wstydliwym problemem łupieżu, jeżozwierz Flakey, łebski mrówkojad Sniffles, utalentowany stolarz bóbr Handy, super-lotna wiewiórka Splendid, roztańczony Disco Misiek, szop pracz kleptoman Lifty.

Behemoth 6.0

Praktykujący czarną magię człowiek odprawia rytuał by przyzwać do naszego świata demona. Jego starania zostają uwieńczone sukcesem ale demon, który zajął ciało złożonej ofiary, nie ma zamiaru słuchać swego pana.

Chimera 6.0

Czterech żołnierzy dociera do położonej na odludziu placówki wojskowej, by sprawdzić co stało się ze stacjonującymi tam ludźmi. Na miejscu zastają tylko opuszczone budynki, łuski po kulach i strzępy ubrań. Wkrótce oni również zostają zaatakowani przez nieznanego stwora, powołanego do życia w wyniku przeprowadzanych tam eksperymentów genetycznych.

Shrek 3-D 6.7

VeggieTales: The Ballad of Little Joe

The Ballad of Little Joe to film z serii “Veggietales”, który podejmuje temat znany z serii “Bonanza”, czyli historię Joseph’a i jego braci. Mały Joe (w którego wciela się Larry the Cucumber), wyrusza w podróż z Okie Dokie Corral w głąb Dodge Ball City, gdzie pan McPotipher czyni Małego Joe odpowiedzialnym za lokal „Rootin' Tootin' Pizza”. Po tym, jak zostaje wrobiony przez pannę Kitty (Madami tej roli Madame Blueberry), Mały Joe trafia do aresztu. Szczęśliwie burmistrz (grany przez Nebbie K. Nezzer’a) ma sen, którego nikt inny nie potrafi wytłumaczyć, za wyjątkiem Małego Joe. Ta historia pokazuje, że Bóg panuje nad wszystkimi, nawet złymi okolicznościami. [opis dystrybutora]

Słowa kluczowe