Krótkometrażowy 2003

Przedstawiamy listę 754 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Krótkometrażowy z 2003 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Batman: Dead End 7.0

W jednym z ciemnych zaułków Gotham, Batman i Joker staczają kolejny pojedynek. Tym razem jednak do ich walki wtrąca się ktoś trzeci. Właśnie zostali wybrani jako godni przeciwnicy dla Predatora. Teraz muszą wspólnie walczyć z kosmicznym łowcą, bo stawką w tej grze są ich głowy.

Harvie Krumpet 7.1

Harvie Krumpet to biografia człowieka naznaczonego piętnem ciągłego pecha. Urodzony z zespołem Tourrete'a, wychowany w polskim lesie, od dziecka był gnębiony przez otoczenie. Jego jedyna wiedzą o świecie wpojoną mu przez jego matkę jest mała książeczka "Fakty" noszona na jego szyi. Kiedy Harvie ma 18 lat, jego rodzice zamarzają na śmierć, a inwazja wojsk niemieckich zmusza go do ucieczki. Po tragedii z dzieciństwa, emigruje do Australii, gdzie ciągle zmienia pracę, a ostatecznie kończy w domu spokojnej starości. Tam pech również go nie opuszcza...

Dark Justice 6.7

Córka Gordona, Barbara, zostaje uprowadzona przez mordercę Allena Harrisa. Ten robi to z zemsty, za to, że Gordon wsadził go do więzienia parę lat temu. Komisarz wiedząc o grożącym dziewczynie niebezpieczeństwie, od razu prosi o pomoc Batmana. Teraz trzeba ją szybko odszukać i pokonać zbirów Harrisa.


Cinema16: British Short Films 8.0

Kolekcja szesnastu krótkometrażowych filmów brytyjskich reżyserów, między innymi laureatów nagrody BAFTA, a także kilka z pierwszych dzieł takich reżyserów jak Ridley Scott, Christopher Nolan czy Peter Greenaway.

Gwiezdne wojny: Wojny klonów 6.9

W całej galaktyce trwają nieustanne wojny klonów. Aby zapobiec całkowitej destrukcji planety, rycerze Jedi stają na cele armii Republiki i łączą swoje siły z klonami przeciw armii droidów. Czy uda im się pokonać przeciwnika zanim całkiem opanuje planetę ?

Undo 7.0

Mężczyzna trafia do biblioteki, w której każda książka to opis czyjegoś życia. Gdy odnajduje swoją, postanawia wyrwać kartkę, by je zmienić. Czy jednak jest to możliwe?

Happy Tree Friends: Dokładka 6.8

Są śliczne, słodkie, milutkie i pełne życia, ale umierają na różne makabryczne sposoby. Poznajcie ich - królik Cuddles, borykający się ze wstydliwym problemem łupieżu, jeżozwierz Flakey, łebski mrówkojad Sniffles, utalentowany stolarz bóbr Handy, super-lotna wiewiórka Splendid, roztańczony Disco Misiek, szop pracz kleptoman Lifty.

Behemoth 6.0

Praktykujący czarną magię człowiek odprawia rytuał by przyzwać do naszego świata demona. Jego starania zostają uwieńczone sukcesem ale demon, który zajął ciało złożonej ofiary, nie ma zamiaru słuchać swego pana.

Chimera 6.0

Czterech żołnierzy dociera do położonej na odludziu placówki wojskowej, by sprawdzić co stało się ze stacjonującymi tam ludźmi. Na miejscu zastają tylko opuszczone budynki, łuski po kulach i strzępy ubrań. Wkrótce oni również zostają zaatakowani przez nieznanego stwora, powołanego do życia w wyniku przeprowadzanych tam eksperymentów genetycznych.

D.E.B.S. 6.0

Dziewczęta przechodzą test zdatności do organizacji D.E.B.S.. Muszą udowodnić, że będą w stanie kłamać, oszukiwać, walczyć, zabijać i nie dadzą się uwieść nawet najbardziej kuszącej przeciwniczce.

Słowa kluczowe