Musical 2019

Przedstawiamy listę 9 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 2019 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Aladyn 7.1

Kolejna odsłona przygód tytułowego Aladyna, który odnajduje tajemniczą lampę, w której mieszka Dżin .

Król lew

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

GO! Żyj po swojemu

Charyzmatyczna Mía otrzymuje stypendium i trafia do elitarnej szkoły artystycznej, gdzie zdobywa przyjaciół i wchodzi w konflikt z popularną córką właścicieli.


Wicked

Alternatywne spojrzenie na historię, jaką znamy z Czarnoksiężnika z krainy Oz. Poznamy wydarzenia widziane z perspektywy wiedźm z krainy Oz. Opowieść zaczyna się jeszcze przed przybyciem Dorotki i zaraz po nim. Poznamy losy niezwykłej przyjaźni Elfaby, która stała się Złą Czarownicą z Zachodu i Galindy, dowiemy się również, co tak naprawdę stało się w pełnej tajemnic krainie Oz i kim jest słynny Czarnoksiężnik.

Słowa kluczowe