Horror 2015

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 10 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Horror z 2015 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Historia sprzed wydarzeń w serialu The Walking Dead, w momencie, gdy epidemia wybuchła i się rozprzestrzenia.
Ciemne zaułki i opuszczone przez Boga i ludzi ulice Dżakarty. Od pokoleń w mieście żyją żądne krwi stworzenia, które wywodzą się z indonezyjskiej mitologii. Tożsamość nazywanych Demitami istot jest od wieków skrzętnie skrywana przy pomocy wpływowej rodziny śmiertelników. Jest to o tyle łatwe, że wyglądają one zupełnie jak ludzie. Pewnego dnia jednak zapowiedź nadejścia tajemniczego wydarzenia, znanego jako Dar, zaburzy całkowicie równowagę w świecie i zmusi Demitów do wyjścia z ukrycia.

Krzyk

6,5
Viralowy filmik na YouTube staje się początkiem serii makabrycznych zbrodni w miasteczku Lakewood. W centrum wydarzeń jest grupka nastolatków, która staje się głównym celem oprawcy.


W dwudziestą rocznicę wypadku do którego doszło w 1995 roku na ślubowaniu w jednej z korporacji studenckich, na terenie uniwersytetu dochodzi do serii morderstw.
Po 30 latach od wydarzeń zawartych w trylogii Martwe zło, Ash Williams stara się zapomnieć o koszmarach z przeszłości. Jednak Nieumarli nie dają za wygraną i tylko Ash może powstrzymać inwazję demonów.

iZombie

6,6
Po przemianie w zombie, chcąc mieć dostęp do świeżych mózgów, młoda lekarka rozpoczyna pracę w policyjnej kostnicy.
W małym górskim miasteczku, życie wywraca się do góry nogami, gdy kilka osób, które zmarły dawno temu powraca nagle, bez śladu upływu czasu i nieświadomi własnej śmierci. Kiedy próbują odzyskać swoje życia, w mieście dochodzi do dziwnych zjawisk i makabrycznych morderstw.
Dr Carolyn Tyler straciła nastoletniego syna, jej małżeństwo się rozpadło, a córka coraz bardziej się od niej oddala. Chory na raka miliarder Ivan Turing, zatrudnia Dr. Tyler do prowadzenia badań nad reinkarnacją, doświadczeniami bliskimi śmierci, nawiedzeniami oraz innymi ponadnaturalnymi zjawiskami. Wszystko po to, by dowieść, że śmierć to wcale nie koniec.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…