Filmy czas, strach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje czas, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pożeracze czasu 6.8

Dziesięcioro pasażerów zasypia w trakcie lotu. Po przebudzeniu okazuje się, że w samolocie zostali tylko oni. Nie wiedząc co się dzieje, postanawiają wylądować na najbliższym lotnisku, które również okazuje się opustoszałe. W końcu grupa odkrywa, że trafili do czasowej wyrwy, którą próbują wymazać istoty zwane Langolierami.

JFK 7.6

Historia zamachu i zabójstwa prezydenta USA - Johna F. Kennedy oraz próba znalezienia prawdziwych mocodawców tej decyzji.

Sliders 7.4

Wyobraźcie sobie światy, w których historia potoczyła się inaczej niż w naszym: światem rządzą komuniści, II Wojnę Światową wygrał Adolf Hitler albo to, że na Ziemi wciąż żyją dinozaury itp. Quinn Mallory (Jerry O'Connell) odkrył przejście do takich światów. Jednak, gdy wraz z przyjaciółmi wszedł do takiego świata, w wyniku komplikacji nie wiedział jak wrócić z powrotem do swojego. Od tej pory Quinn i jego towarzysze skaczą po światach równoległych mając nadzieję, że któregoś dnia wrócą do domu.


Czas odnaleziony 7.0

Słowa kluczowe