Filmy czas, strach

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje czas, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Pożeracze czasu 6.7

Niewielka grupa pasażerów lotu 29 budzi się w drodze do Los Angeles i z przerażeniem stwierdza, iż większość osób zniknęła, zostawiając po sobie tylko rzeczy materialne. Pozostali tylko ci, którzy spali w trakcie podróży. Jednym z ocalałych jest zawodowy pilot, który sprowadza maszynę na ziemię. Niestety, lotnisko okazuje się równie opustoszałe, jak pokład samolotu…

JFK 7.8

Historia zamachu i zabójstwa prezydenta USA - Johna F. Kennedy oraz próba znalezienia prawdziwych mocodawców tej decyzji.

Sliders 7.4

Wyobraźcie sobie światy, w których historia potoczyła się inaczej niż w naszym: światem rządzą komuniści, II Wojnę Światową wygrał Adolf Hitler albo to, że na Ziemi wciąż żyją dinozaury itp. Quinn Mallory (Jerry O'Connell) odkrył przejście do takich światów. Jednak, gdy wraz z przyjaciółmi wszedł do takiego świata, w wyniku komplikacji nie wiedział jak wrócić z powrotem do swojego. Od tej pory Quinn i jego towarzysze skaczą po światach równoległych mając nadzieję, że któregoś dnia wrócą do domu.


Czas odnaleziony 7.0

Słowa kluczowe