Filmy żywa tarcza

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje żywa tarcza. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Młoda dziewczyna, Kim, po śmierci swojego dziadka, zaczyna przeglądać jego pamiątki z czasów młodości. Odkrywa, w jednym z pudełek, jego listy, które pisał do swojej dziewczyny - Kity. W trakcie czytania, przenosi się do Hiszpanii w latach 30. XX wieku. Państwo jest ogarnięte wojną domową. Jej dziadek przyłącza się do milicji POUM i walczy z oddziałami generała Franco.
Po napadzie i zabójstwie gang Wade`a wpada w ręce stróżów prawa. Towarzysze Bena uciekają z więzienia i czekają na okazję, by go odbić. Władze nabierają co do nich podejrzeń, zaczynają więc szukać ochotnika, który odstawiłby Wade`a na pociąg do Yumy, gdzie stanie on przed sądem. Gdy szeryf wyznacza wysoka nagrodę, zadania tego podejmuje się Dan Evans (Van Heflin), biedny farmer, którego dotknęła wyniszczająca susza. Żona Evansa błaga męża, by ratował własne życie i uwolnił Wade`a dla Dana jest to jednak nie tylko sprawa pieniędzy ale i honoru. Zabiera więc Bena i wyrusza w niebezpieczną wyprawę na stację...
Lata trzydzieste, okres prohibicji. John Smith (Bruce Willis) przybywa do miasteczka Jerycho w Teksasie. Miasteczko zostało opanowane prze dwa walczące ze sobą gangi. Widząc szanse na łatwy zarobek, jako zabójca do wynajęcia, Smith przyłącza się do jednego z nich i jednocześnie współpracuje z drugim.


W cywilu

5,3
John Cena (mistrz WWE) wciela się w postać Johna Tritona, byłego żołnierza amerykańskiej piechoty morskiej, który wyrusza w pościg za bezwzględnymi i okrutnymi złodziejami diamentów, którzy porwali jego żonę (Kelly Carlson).
Brick Davis decyduje się dołączyć do amerykańskiego Departamentu Sprawiedliwości po tym, jak jego przyjaciel Eddie Buchanan zostaje zastrzelony przez gangsterów.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…