Filmy dziennikarka, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje dziennikarka, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kości

7,5
Dr Temperance Brennan to utalentowana antropolog sądowa, która pracuje w Jeffersonian Institute, a w wolnym czasie pisze książki. Pomaga przy rozwiązywaniu spraw kryminalnych dotyczących morderstw, gdy tradycyjne metody identyfikowania ciał okazują się zawodne – szczególnie gdy szczątki są w stanie rozkładu, zostały spalone lub zniszczone. Brennan dokonuje swoich ekspertyz wyczytując informacje z ludzkich kości. Często wspomaga ją agent specjalny Seeley Booth z FBI. Booth jest byłym snajperem, nie wierzy nauce i naukowcom, którzy ślęczą nad dowodami. Twierdzi, że klucz do rozwiązywania zagadek kryminalnych powinien leżeć w rozmowach w żywymi – świadkami i podejrzanymi. Jest więc w pewnym sensie staroświeckim konserwatystą popierającym tradycyjne metody. Brennan i Booth często zderzają się ze sobą zawodowo i prywatnie, jednak chemia między nimi pojawia się tylko w ostatniej kryminalnej powieści Brennan. Brennan nie do końca żyje w zgodzie ze światem, ale dobrze czuje się w towarzystwie równie błyskotliwych co ona kolegów z laboratorium, w którym razem pracują. Angela to prostolinijna i sprośna przyjaciółka Brennan i koleżanka po fachu. Dzięki jej umiejętnościom badacze mogą oglądać sceny w technice 3D. Asystent Brennan, Zack Addy to „cudowne dziecko”, którego IQ na poziomie geniusza staje mu na drodze do ukończenia kilku doktoratów, jakie rozpoczął. Jest też dr Jack Hodgins – ekspert wiedzący wszystko na temat insektów, zarodników i minerałów, a jego hobby to… teorie spiskowe.

Wolverine

6,5
Hugh Jackman ponownie w roli tajemniczego, obdarzonego niezwykła mocą Wolverine'a, który wyrusza do współczesnej Japonii. Stawia tam czoła nie tylko obcej kulturze, lecz także śmiertelnie groźnym wrogom, którzy gotowi są na wszystko, by go zniszczyć. Wolverine odkryje swoje słabości, zyskując przy tym siłę, o której dotąd mógł tylko marzyć, a jego los zmieni się na zawsze...
Milo Boyd (Gerard Butler) i Nicole Hurley (Jennifer Aniston) niegdyś tworzyli małżeństwo. Teraz ona, dociekliwa dziennikarka, podąża za swoim materiałem, zamiast stawić się na rozprawę sądową. On, łowca nagród, dostaje zlecenie by ją dorwać i postawić przed sąd. Sprawa z pozoru prosta, taką się być nie okazuje. Nie dość, że żona jest "upierdliwa", to na dodatek na karku ma się bukmacherów oraz kryminalistów.


Po aresztowaniu utalentowany oszust Moist von Lipwig, chcąc odzyskać wolność zgadza się na przyjęcie zaoferowanego mu przez patrycjusza Ankh-Morpork stanowiska poczmistrza.

Inwazja

4,2
Dziennikarka Michelle Fox zachęcona opowieściami o pojawieniu się kosmitów, postanawia nakręcić o tym reportaż. W trakcie pracy, to w co nikt z nich nie wierzył okazuje się prawdą, a ekipa zostaje zaatakowana przez kosmitów. Teraz pozostaje walczyć albo zginąć.
Para reporterów natyka się w internecie na nagranie, w którym kilka kobieta zabija młodego chłopaka i pije jego krew. Wietrząc dobry materiał postanawiają, odkryć czy nagranie było prawdziwe. W tym samym czasie filmik odkrywa Van Helsing i jego dwaj pomocnicy.
Dwudziestoparoletnia, początkująca dziennikarka April (Italia Ricci) próbuje zrobić karierę w jednej z bostońskich gazet, usiłując zaimponować swojemu pragmatycznemu szefowi. W ramach równowagi dla życia zawodowego, poświęca czas swoim najbliższym: owdowiałej matce Sarze, buntowniczej siostrze Brennie oraz babci. W chwili, gdy w jej pracy, rodzinie oraz na polu miłosnym - w osobie współpracownika Dominica, wszystko zaczyna zmierzać ku lepszemu, April od dawno niewidzianego wujka dowiaduje się, że ma raka.
Jack redaktor dużego finansowego magazynu przygotował swojej rodzinie wspaniałą niespodziankę - wakacje w Indiach. Ta podróż okazała się być najtragiczniejszym wydarzeniem w ich życiu. Żona i dzieci Jacka giną z rąk terrorystów, którzy nastepnie, z nieznanych powodów, zostają wypuszczeni na wolność. Jack próbuje wyjaśnić dlaczego tak się stało, ale wszyscy odwracają się do niego plecami. W końcu postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość.
Kapitan Henry Morris (David Warbeck) otrzymał ważne zadanie: ma przedrzeć się do obozu Wietkongu i wysadzić radiolatarnię morską. W celu realizacji zadania Morris zbiera swoich najlepszych żołnierzy, a razem z nimi udaje się także dziennikarka Jane Foster (Tisa Farrow). Bohaterów czeka niełatwa droga przez piekielną dżunglę wietnamską, w której czają się wrodzy partyzanci.

555

Dwaj detektywi i dziennikarka próbują schwytać szalonego mordercę nastolatków.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…