Filmy toronto, kanada

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje toronto, kanada. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Niezwykłe historie kilku kobiet, dla których tłem jest Toronto, najbardziej zróżnicowane miasto na świecie.
Bohaterem serialu jest żyjący w Kanadzie na początku ubiegłego stulecia William Murdoch (Yannick Bisson), detektyw stosujący niekonwencjonalne jak na owe czasy metody śledcze. Korzysta m.in. z analizy odcisków palców, konstruuje miejską kamerę, używa światła ultrafioletowego... Nowoczesne podejście Murdocha do pracy często irytuje jego przełożonego, inspektora Brackenreida (Thomas Craig), który waha się między podziwem dla bystrości detektywa, a nieufnością wobec stosowanych przez niego nowinek. Murdocha wspiera w pracy jego ukochana Julia Ogden (Helene Joy), pierwsza kobieta koroner w kanadyjskiej policji, oraz konstabl George Crabtree (Jonny Harris).

Życie Pi

7,1
Historia skupia się na Pi Patelu, nad wiek rozwiniętym synu pracownika zoo, którego rodzina decyduje się na przeprowadzkę z Indii do Kanady. Udaje im się załapać na frachtowiec, ale niestety, podczas podróży, statek się rozbija. Pi, jako jedyny ocalały człowiek, dryfuje po Pacyfiku w jednej łodzi ratunkowej razem z zebrą, hieną, orangutanem oraz tygrysem bengalskim. Wszyscy walczą o przetrwanie.


Killshot

6,1
Para małżonków po wplątaniu się w niebezpieczną aferę, staje się celem dwóch płatnych morderców: Blackbirda, który zabija szybko i skutecznie, oraz Richiego, który jest znacznie mniej przebiegły od swojego kolegi po fachu. Mimo tego, że są chronieni federalnym programem ochrony świadków, grozi im wielkie niebezpieczeństwo.
Kate wyrusza do Paryża aby odbić swojego narzeczonego z rąk innej kobiety. W samolocie poznaje uroczego a zarazem irytującego złodzieja.

Zdrajca

6,9
Samir Horn, islamista i były agent służb specjalnych USA, zostaje złapany przez agentów FBI, Roya Claytona i Maxa Archera, podczas sprzedaży materiałów wybuchowych terrorystom. Zostaje więc uznany za jednego z nich i zamknięty w więzieniu. Samirowi udaje się jednak zbiec i zaczyna, z poznanymi tam ludźmi, planować kolejne zamachy bombowe.
Po śmierci męża doktor Helen (Patricia Clarkson) zamieszkuje na opuszczonej wyspie. Pewnego razu po październikowej burzy morze wyrzuca na brzeg rozbitka z raną po postrzale. Kobieta przyjmuje przybysza pod swój dach. Nie wie, że nieznajomy odmieni całe jej życie.
Charlyne Yi nie wierzy w miłość, przynajmniej tak mówi. Na pewno nie wierzy w cukierkową wersję najgłębszego uczucia serwowaną przez Hollywood. Dodatkowo jej własne doświadczenia zrobiły z niej sceptyczkę w tej kwestii. Jednak wspólne poszukiwania podjęte z przyjacielem (Nicholas Jasenovec) udowadniają, że jest w niej, a może i w całym nowym pokoleniu sceptyków miłości, nadzieja...
Eric i Sam są w poważnym związku już od czterech lat. Eric jest byłym hokeistą, który teraz zajmuję się wiadomościami sportowymi, a Sam to sportowy prawnik. W momencie kiedy poszukujący przygód brat Sama, Billy, decyduje się na pracę w Ameryce Południowej, jego była dziewczyna, Julie, zostaje znaleziona martwa po przedawkowaniu narkotyków, zostawiając swojego 11-letniego syna Scot'a Billy'emu. Billy zaginął w akcji, więc opieka nad dzieckiem przypada Samowi. Problem w tym, że jego partner Eric nigdy nie chciał mieć dzieci.
Piękna Chand jest panną młodą, która właśnie opuszcza dom swoich rodziców w Indiach, aby udać się do Kanady, gdzie w Ontario mieszka jej przeznaczony mąż – Rocky. Bardzo przestrzegająca tradycji rodzina pana młodego z niepokojem oczekuje przybycia dziewczyny. Dla Chand cała podróż jest niezwykła, szczególnie, że dziewczyna wiąże z Kanadą wielkie nadzieje na lepsze życie. Po przylocie odkrywa istnienie świata, jakiego nigdy przedtem nie widziała. Stopniowo poznaje ona uroki swojego nowego życia. Ale wkrótce sielanka mija, w rodzinie pojawiają się niesnaski. Mąż Chand, Rocky, chce się wyzwolić spod kontroli swej nadopiekuńczej matki, spod opieki sympatycznego wprawdzie ojca, lecz będącego kompletnym nieudacznikiem, a przede wszystkim pozbyć się ze swojego życia siostry i jej rodziny – dwójki dzieci i leniwego bezrobotnego męża, którzy skutecznie zatruwają życie Rocky'ego. Wszyscy razem mieszkają bowiem w mającym zaledwie dwie sypialnie mieszkanku w Toronto. Zdesperowana Chand może oczekiwać pomocy tylko od swojej przyjaciółki Rose.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…