Filmy hiv, strach

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje hiv, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Andrew Beckett, prawnik chory na AIDS, zostaje zwolniony z pracy.
Akcja filmu rozgrywa się w latach osiemdziesiątych XX wieku w biednej dzielnicy Harlemu. Uwaga zostaje skupiona na otyłej nastoletniej Murzynce. Jest ona jak Hiob, która bez żadnego protestu przyjmuje wszelkie cierpienie skierowane w jej stronę. Jej postawa zostaje w końcu nagrodzona.


Lato 1984 roku. W Wielkiej Brytanii do władzy dochodzi Margaret Thatcher. Narodowy Związek Górników ogłasza strajk. W Londynie grupa gejów i lesbijek postanawia zebrać pieniądze na pomoc rodzinom strajkujących górników. Narodowy Związek Górników wydaje się zakłopotany. Tak zaczyna się niezwykła opowieść o dwóch wspólnotach całkowite sobie przeciwnych, którzy jednoczą się w obronie tej samej sprawy.
To jeden z tych filmów, co to są "o życiu". Opowiada losy trójki bohaterów, którzy próbują razem ułożyć sobie życie. Dwóch mężczyzn i kobieta. Wątek gejowski. Rozterki psychiczne, przełomowe wybory życiowe. Film ciągnie się od wczesnych lat dziecięcych bohaterów do pełnej dorosłości. Spokojna opowieść o niespokojnych duszach.
Wstrząsająca rekonstrukcja morderstwa Matthew Sheparda i portret miasteczka w obliczu nienawiści.
Piękna i urocza Tammana (Shilpa Shetty) jest kobietą sukcesu. Z powodzeniem pracuje w agencji reklamowej, w której jest gwiazdą. Podczas zjazdu absolwentów swojego koledżu spotyka dawnego ukochanego - Rohita (Salman Khan). Obydwoje są sobą ogromnie oczarowani, jednak wkrótce mężczyzna wyjeżdża i Tammana traci z nim kontakt. Niedługo potem kobietę czeka kolejna przykrość - okazuje się, że jest poważnie chora. Ku jej zaskoczeniu przyjaciele odwracają się od niej, traci także pracę. Nasza bohaterka jednak nie poddaje się, zamierza walczyć o swoje życie, a pomaga jej w tym młody adwokat Tarun (Abhishek Bachchan).
Tuż przed śmiercią malarz Jean-Baptiste Emmerich zapowiada, że "ci, którzy go kochają, wsiądą do pociągu". Następnie umiera. Do pociągu na cmentarz Limoges wsiadają wszyscy jego przyjaciele, ci prawdziwi i fałszywi, spadkobiercy z prawego i nieprawego łoża, bliższa i dalsza rodzina - niektóre rodziny spotykają się wyłącznie na pogrzebach.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…