Filmy diabeł

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje diabeł. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Leena Klammer organizuje błyskotliwą ucieczkę z estońskiego zakładu psychiatrycznego i udaje się do Ameryki, podszywając się pod zaginioną córkę bogatej rodziny. Jednak nowe życie Leeny jako "Esther" niesie ze sobą nieoczekiwane komplikacje i stawia ją w obliczu matki, która za wszelką cenę chce chronić swoją rodzinę.
Dean Corso zostaje wynajęty do zbadania autentyczności XVII-wiecznej księgi "Dziewięć Wrót Królestwa Ciemności", która podobno zawiera w sobie informacje pozwalające przywołać Szatana. Jego zadaniem jest odnaleźć pozostałe dwie kopie i porównać wszystkie egzemplarze. Pozornie łatwe zadanie komplikuje się z każdym krokiem a Corso jest coraz bliższy odkrycia tajemnicy ksiąg.
Ewan McGregor jest Jezusem i Diabłem w wyimaginowanym rozdziale swojego czterdziestodniowego postu i modlitwy na pustyni. Kiedy Jezus opuszcza pustynię, zmaga się z Diabłem o los rodziny w kryzysie, testując siebie w dramatyczny sposób.


Czarodziejskie pióro diabła prowadzi ścisły rejestr grzechów. Kiedy ten cenny artefakt zostaje skradziony, demon musi znaleźć sposób, aby przywrócić porządek na świecie.
Psychologiczny horror eksplorujący ciemną stronę ludzkości. Dziewięciu gangsterów w pokręconym piekle zostaje zmuszonych przez swojego demonicznego przywódcę Zero (Ciaron Davies) do zapamiętania przeszłości, która doprowadziła do tego momentu. Opowiedziany z dziesięciu różnych punktów widzenia, film stopniowo rozwija się w koszmarne i przerażające zakończenie.
W domu zastępczym prowadzonym przez Mamę Janice (Elizabeth E. Gonzalez) dochodzi do tragicznej śmierci nastolatki i młodszego dziecka. Dzieci za decyzją władz trafiają do innych domów. Mija 27 lat i w tajemniczych okolicznościach ginie kolejny wychowanek domu pani Janice. Pozostali członkowie rodziny, którzy się tam wychowywali postanawiają spotkać się za namową jednej z nich - Allyson (Michelle Martinez) w ich wspólnym domu.
Jacek, chcąc uratować życie chorej siostry, za namową zielarki wybiera się w podróż mającą na celu odnalezienie cudownego kwiatu paproci. Według słowiańskich wierzeń ma on zapewnić osobie, która go znajdzie, wieczny dostatek. W czasie misji na bohatera będą czekać przeróżne niebezpieczeństwa, między innymi przebiegłe demony chcące pokrzyżować plany chłopaka.
Bohaterami są fajtłapowaty anioł Petronel i dobroduszny diabeł Uriasz. Obaj otrzymali zadanie odszukania zagubionego jabłka z Drzewa Poznania. Na Ziemi przeżyją niezwykłe przygody.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…