Filmy kobieca nagość, morderstwo, gazeta, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kobieca nagość, morderstwo, gazeta, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Obłąkany snajper chce wymusić na władzach miasta San Francisco olbrzymi okup. Jeśli nie - będzie zabijał kolejne ofiary. Policja, mimo szybko przedsięwziętej akcji jest bezradna. Zadania odszukania maniaka podejmuje się inspektor Callahan, nazywany Brudnym Harrym. Konwencjonalne metody prowadzenia śledztwa zawodzą. Callahan wreszcie postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość., bez względu na zgodę władz i swych przełożonych. A stosuje metody tyle dziwne co brutalne.
Bonnie Parker i Clyde Barrow to najsłynniejsza para gangsterów w filmie. Ona poznała go parę dni po tym jak wyszedł z więzienia. Clyde został przyłapany na próbie kradzieży samochodu matki swojej kompanki. Przez długi okres udawało im się uciekać przed ścigającą ich w całych stanach policją, ale po upływie pewnego czasu dali się złapać w policyjną zasadzkę.
Trójka przyjaciół mieszka w bardzo dużym i drogim mieszkaniu na przedmieściach Edynburga. Wspólnie postanawiają wynająć czwarty pokój. Na ich anons w gazecie zgłasza się przystojny i bogaty Hugo. Wszyscy są zadowoleni, ale następnego ranka przyjaciele odnajdują zwłoki Hugona i walizkę pełną pieniędzy, której postanawiają nie zwracać.


Lato w Nowym Jorku nigdy nie było bardziej upalne niż w 1977 roku - temperatura utrzymywała się niezmiennie powyżej 40 stopni Celsjusza. Działy się wtedy rzeczy wielkie i straszne. Na miasto spadła plaga kradzieży. Yankees wygrali mistrzostwa świata w baseballu. Trwało dyskotekowe szaleństwo, eksplodował punk rock. Noce spędzano w kultowych klubach 'Studio 54' i 'Plato's Retreat'. Ale kiedy nadchodziła noc, nadchodził też strach - w Nowym Jorku pojawił się psychopata, strzelający z rewolweru kaliber 44 do przypadkowych ludzi. Morderca, nazwany przez prasę "Syn Sama" ("Son of Sam"), dokonał serii potwornych mordów. Nowy Jork ogarnęła panika. Z właściwą sobie wirtuozerią Spike Lee tworzy panoramiczny obraz wydarzeń tamtego lata - lata Sama. "Mordercze lato" pokazuje, w jaki sposób pod wpływem morderstw Syna Sama dezintegruje się życie na Bronksie, zaufanie zmienia się w strach, a przyjaciele stają się wrogami. Film opowiada prawdziwą historię. "Stare, dobre czasy" - mówi z ironią i nostalgią na początku filmu legendarny dziennikarz Jimmy Breslin, wspominając Nowy Jork 1977 r., kiedy narkotyki i przemoc były wszechobecne, a całe miasto żyło w strachu przed Synem Sama. Breslin otrzymywał listy od Syna Sama, czyli Davida Berkowitza. Zanim jednak Berkowitz został złapany, zabił 6 osób i 7 ciężko ranił.
Ferdinand Griffon jest mężczyzną w średnim wieku. Ma żonę i dzieci i prowadzi spokojne życie. Pewnego dnia poznaje młodą studentkę Marianne Renoir. Zakochują się w sobie, od pierwszego wejrzenia i postanawiają uciec z miasta. Po drodze dzieje się wiele szalonych i niewytłumaczalnych wydarzeń.
Historia byłej nastoletniej więźniarki obozu koncentracyjnego i jej seksualnego oprawcy.
Bohaterem opowieści jest seryjny morderca, pan Brooks, który postanawia panować nad swoimi morderczymi skłonnościami. Nie pozwala mu na to jednak jego alter ego, ta część jego osobowości, która lubuje się w przemocy i zbrodni.
Tajemnicza seria morderstw ma miejsce w Nicei na francuskiej riwierze. Komisarz Carella (Jean-Louis Trintignant) prowadzi śledztwo i desperacko próbuje znaleźć brakujące ogniwo między wszystkimi tymi morderstwami.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…