Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ford mustang.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Sean Boswell za spowodowanie wypadku zostaje przeniesiony przez matkę z Ameryki do Japonii. Tam pod opieką ojca uczęszcza na miejscową uczelnię w Tokio. Zapoznaje się z czarnoskórym kumplem, który wciąga go w świat seksownych kobiet i pięknych samochodów. Podczas jednego z wyścigów Sean zadziera z DK – wysoko postawionym Japończykiem związanym z Yakuzą. Musi teraz zdać się na siebie i z czasem pokazać, kto jest lepszym kierowcą.
Kale Brecht - nastolatek który po śmierci ojca zaczyna rozrabiać w szkole dostaje areszt domowy. Spędzając dużo czasu w domu przygląda się baczniej sąsiadom a w szczególności jednemu - którego podejrzewa o to, że jest seryjnym mordercą.
Po prostu walcz to historia Jake’a Tylera, twardego chłopaka, który kroczy przez życie równie często przy pomocy pięści, jak za głosem serca. Jake Tyler (Sean Faris) jest chłopakiem z niespokojną przeszłością. Niedawno przeprowadził się do Orlando w stanie Floryda razem ze swoją rodziną, która postanowiła dzięki tym przenosinom wesprzeć jego młodszego brata w karierze profesjonalnego tenisisty. Jake w swoich rodzinnych stronach był gwiazdą w drużynie futbolowej, ale w nowym mieście staje się outsiderem o reputacji awanturnika.
Kryminał. Fałszerz i drobny oszust Roy Waller (Nicolas Cage) razem ze swoim młodszym wspólnikiem Frankiem Mercerem (Sam Rockwell) żyją z namawiania ludzi na kupno całkowicie niepotrzebnych rzeczy po zawyżonej cenie. Roy jest perfekcyjnym oszustem, jednak w życiu prywatnym ciągle ponosi porażki. Cierpi na wiele fobii i ma nerwowe tiki. Frank namawia go na wizytę u psychiatry. Podczas spotkań terapeutycznych Roy dowiaduje się, że ma 14-letnią córkę Angelę (Alison Lohman). Wszystko się komplikuje, kiedy wychodzi na jaw, że córeczka odziedziczyła po tatusiu skłonności do drobnych oszustw. Scenariusz filmu Ridleya Scotta ("Łowca Androidów", "Gladiator") oparty jest na powieści Erica Garcii.
Ta współczesna baśń, kontynuacja kasowego przeboju, rozpoczyna się dokładnie w miejscu, w którym rozstaliśmy się z uroczą Anne Hathaway (Ella zaklęta) i zdobywczynią Oscara Julie Andrews (Najlepsza Aktorka, Mary Poppins, 1964) w Pamiętniku księżniczki. Jako następczyni tronu Genovii księżniczka Mia (Hathaway) ma wszystko, czego pragnie każda dziewczyna… oprócz wyśnionej miłości. Mia jest zszokowana, gdy odkrywa, że musi wziąć ślub, w przeciwnym bowiem razie jej rodzina straci prawa do korony. Na znalezienie odpowiedniego kandydata pozostał tylko miesiąc, co powoduje to szereg zabawnych sytuacji.
Prequel filmu Death Race: Wyścig śmierci, z którego dowiadujemy się jak powstały mordercze wyścigi i jak narodził się legendarny kierowca Frankenstein. Carl Lucas (Luke Goss) po nieudanym napadzie na bank zleconym przez mafijnego bossa (Sean Bean) trafia do więzienia o maksymalnym rygorze, którym zarządza wielka prywatna korporacja. Tam zostaje zmuszony do walk więźniów transmitowanych na żywo w telewizji. Jednak szef korporacji, Weyland (Ving Rhames) nie jest zadowolony z zysków jakie przynoszą śmiertelne pojedynki, dlatego wspólnie ze swoją współpracownicą tworzą na terenie więzienia tak zwany Death Race.
Detektyw Frank Bullit otrzymuje rozkaz ochrony człowieka, który ma składać zeznania przeciwko mafii. Niestety, informator ginie, a wszystko wskazuje na to, że zabójstwo zlecił ktoś z policji, kto dokładnie wiedział, gdzie świadek jest przetrzymywany. Bullit postanawia go odnaleźć, ale tym samym czyni sobie wrogów nie tylko z mafii, ale również policji.
Akcja toczy się w Afganistanie, zimą 1975 roku. Dwunastoletni Amir, syn bogatego biznesmena z Kabulu, ma własne troski. Desperacko pragnie wygrać doroczne zawody latawców, by udowodnić ojcu, że jest wart jego uwagi i pochwały. On i jego przyjaciel marzą o zwycięstwie. Żaden z chłopców nie potrafi jednak przewidzieć, co zdarzy się tego popołudnia.
Science-fiction z okresu francuskiej nowej fali. Futurystyczna opowieść zabarwiona filozofią egzystencjalną. Prywatny detektyw zmuszony jest działać w społeczeństwie, w którym zakazane są wszelkie emocje. Nie przeszkadza mu to w udzieleniu korepetycji z miłości dla bezdusznej córki pewnego naukowca...
Harris Telemacher (Steve Martin) próbuje się pozbierać po miłosnym kryzysie. Na własnej skórze przekonuje się jak trudno znaleźć szczęście w metropolii pogrążonej w szaleńczym chaosie. Każdy dzień w Los Angeles jest jak walka o przetrwanie na wesołym miasteczku. Czy w takich okolicznościach można znaleźć sens życia i prawdziwą miłość? Na pewno trzeba próbować.