Filmy lata 70., pistolet, kokaina

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje lata 70., pistolet, kokaina. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

X

6,4
7,2
Grupa początkujących filmowców udaje się do domu na odludziu w Teksasie, by nakręcić tam swój sekretny film. Starsi, ekscentryczni gospodarze, którzy wynajmują im posiadłość, szybko zaczynają się interesować swoimi gośćmi i wkrótce ich podejrzana ciekawość przybiera drastyczny obrót.
Siedemnastoletni Eddie Adams, za namową reżysera filmów porno Jacka Hornera, decyduje się rozpocząć karierę w przemyśle erotycznym. Pierwszego dnia zdjęć Eddie zaskakuje całą ekipę rozmiarami swego przyrodzenia i niespożytą energią twórczą... Bardzo szybko staje się gwiazdą, zdobywa nagrody przyznawane przez przedstawicieli przemysłu erotycznego, cieszy się bogactwem. U progu lat 80-ych pojawiają się pierwsze oznaki kryzysu...
Rok 2008. "Diabeł" i "Skrzydlaty Billy", przywódcy gangu "Trzy Szóstki", powracają, by dokonać zemsty na członkach gangu "Zwycięzcy". Zabijają ich członka "Świętego Louiego", co zmusza resztę członków do działania. Pistolero wraz ze swoją bandą zaczynają ścigać zabójców ich kolegi. Po drodze okazuje się, że "Trzy Szóstki" były powiązane z morderstwem ukochanej Pistolero Cherokee Kisum z 1976 roku.


Portorykańczyk, Carlito Brigante, wychodzi z więzienia z zamiarem rozpoczęcia uczciwego życia. Świat jednak bardzo się zmienił i jest dziś jeszcze bardziej skorumpowany niż był 5 lat temu.
Prawdziwa historia, która zainspirowała twórców Człowieka z blizną i Miami Vice. W latach 80-tych bezwzględni kolumbijscy baroni narkotykowi zmienili na zawsze obraz pogrążonego w słońcu Miami. Sprowadzając na ulice falę przemocy widzianą tu ostatnio w czasach prohibicji gangsterzy przyczynili się wówczas do nadania miastu niesławnego tytułu narkotykowej i morderczej stolicy USA. Oto prawdziwa historia ukazująca tamte wydarzenia opowiedziana przez ludzi, którzy do nich dopuścili.
Brudny Harry występuje przeciwko tym, którzy łamią prawo. Noszą oni policyjne mundury. Przekonani o swym powołaniu do uzdrowienia wymiaru sprawiedliwości, sami wykonują wyroki na zbrodniarzach. Uważając, że mają poparcie społeczne, szerzą terror w imię barbarzyńskiej zasady "oko za oko". Przeciwstawiając się ich metodom Callahan również postępuje brutalnie, lecz w granicach prawa, wykorzystując własną inteligencję, sprawność fizyczną i specyficzne poczucie humoru. Protestując przeciw stawianiu policji ponad wymiarem sprawiedliwości zdaje sobie sprawę, że prawo ustanowione samowolnie, choćby w szlachetnych intencjach, szybko staje się bezprawiem.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…