Filmy Max

Przeszukaj katalog

Katalog filmów i seriali z całego swiata. Możesz wyszukać, sortować i filtrować filmy by znaleść te które najbardziej odpowiadają Twojemu gustowi. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Juan Gris to raper, który walczy z gentryfikacją. Lola jest bogatą dziewczyną i córką właściciela firmy budowlanej, która zagraża sąsiedztwu Juana.
Serialowa ekranizacja cyklu powieści kryminalnych J.K. Rowling przedstawiająca perypetie prywatnego detektywa. Cormoran Strike (Tom Burke) to weteran wojenny, który wrócił ze służby wojskowej i założył jednoosobową firmę detektywistyczną. Dołącza do niego błyskotliwa asystentka Robin Ellacott (Holliday Grainger).

Stamtąd

7,1
Koszmarne miasto w Ameryce Środkowej więzi wszystkich, którzy do niego wchodzą. Tutejsi mieszkańcy walczą o zachowanie poczucia normalności i poszukują wyjścia z tego miejsca, ale utrudniają im to różne zagrożenia ze strony otaczającego lasu, a także przerażające istoty, które wychodzą o zachodzie słońca.


Pewnego dnia do miasteczka, w sam środek zżytej społeczności, trafia Weronika Nowakowska (Julia Kijowska), pisarka szukająca spokoju oraz ucieczki od życia i kłopotów, które zostawiła za sobą w stolicy. Wkrótce po jej przyjeździe w Lipowie dochodzi do tragicznych wydarzeń – ginie siostra z lokalnego zakonu, w którym obowiązują śluby milczenia. W jednej chwili w małym miasteczku każdy staje się podejrzany! Szef lokalnej policji, młody i ambitny Daniel Podgórski (Piotr Pacek), widząc zaangażowanie nowej mieszkanki, decyduje się na bardzo odważny ruch – wbrew wszystkim wciąga Weronikę w sprawę. Z każdym dniem kobieta zaczyna odkrywać kolejne sekrety miasteczka. Ale żeby dojść do prawdy, pisarka musi nie tylko wydobyć na światło dzienne głęboko skrywane tajemnice mieszkańców Lipowa, ale również stawić czoła swojej własnej. A przede wszystkim złamać zmowę milczenia!
Clark Kent buduje swoją sekretną tożsamość Supermana, a także zakochuje się w dziennikarce Lois Lane. Ta natomiast bierze pod swoje skrzydła Jimmy'ego Olsena, młodego fotoreportera pracującego dla Daily Planet. Cała trójka dzieli wspólne przygody w mieście Metropolis.
Każdego roku w Stanach Zjednoczonych zgłaszanych jest ponad 600 000 zaginięć osób, ale nie wszystkie przypadki otrzymują odpowiednią uwagę. Gabi Mosely i jej zespół zarządzania kryzysowego upewniają się, że zawsze jest ktoś, kto szuka zapomnianych zaginionych osób.
Receptura to serial obyczajowy z tajemnicą w tle, którego akcja rozgrywa się równolegle w dwóch płaszczyznach czasowych – w 1936 i 2021 roku. We współczesnej części Receptury widzowie będą śledzić losy studentki architektury Zosi. Dziewczyna wpada na trop rodzinnej tajemnicy, odnajdując dziennik swojej prababki Marii Kielicz (Agnieszka Więdłocha), asystentki Jana Wedla (Jacek Koman). Wraz z kolejnymi stronami wspomnień Marii, Zosia poznaje kulisy życia kobiety, która okazuje się dla niej inspiracją do zawalczenia o siebie i udowodnia, że miłosne dylematy są ponadczasowe! Niestety, rodzinna pamiątka ściąga na Zosię także niebezpieczeństwo, wciągając ją w grę, w której nie wiadomo: kto przyjaciel, a kto wróg! Stawka jest wysoka – przepis na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy! Czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość?
Akcja serialu toczy się na Staten Island, gdzie w jednej z willi od ponad stu lat mieszka trójka wampirów. Śledzimy ich codzienne życie.
Do Czary Ognia trafia nazwisko Pottera, przez co chłopak musi wziąć udział w niebezpiecznym Turnieju Trójmagicznym.
Wybuchowa historia zemsty Ninja Kamui opowiada historię byłego członka klanu ninja, którego prześladują brutalne morderstwa jego rodziny. Tymczasem agent FBI i jego początkujący partner również pracują nad zbadaniem morderstw i odkryciem rozległego globalnego spisku.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…