Filmy pierwsza randka

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pierwsza randka. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Crime 101

6,6
Crime 101 dzieje się w Los Angeles. To historia trzech nieznajomych, granych przez: Chrisa Hemswortha, Halle Berry i Marka Ruffalo, którzy znajdują się w punkcie zwrotnym swojego życia, a ich drogi krzyżują się, gdy ekscytujący i ryzykowny napad na wielomilionową sumę kusi ich obietnicą zmiany życia. W miarę jak stawka rośnie, bohaterowie są zmuszeni zmierzyć się z konsekwencjami swoich wyborów i uświadomić sobie, że nie ma już odwrotu.
Nastoletni Marty (Michael J. Fox) za pomocą machiny do podróży w czasie, skonstruowanej przez wynalazcę Emmeta Browna, przenosi się do roku 1955. Jego mama i tata dopiero się spotkali i nic nie wskazuje na to, by miał ich połączyć związek małżeński. Marty postanawia zainteresować ich sobą, co nie będzie proste, bo mama zakochuje się we własnym synu.
Stella Grant (Haley Lu Richardson) już za chwilę będzie miała siedemnaście lat… Jak każda nastolatka nie odrywa się od laptopa i z całego serca kocha swoich najlepszych przyjaciół. Od innych nastolatek odróżnia ją jednak to, że większość życia spędza w szpitalu, cierpiąc na mukowiscydozę. Jej życie to zwyczaje, zasady i samokontrola – to dzięki nim żyje. Wszystko to zostanie poddane wielkiej próbie, gdy pozna czarującego Willa Newmana (Cole Sprouse), również pacjenta szpitala.


Sex story

6,1
Emma i Adam to dwoje młodych i ambitnych ludzi. On ciągle szuka miłości, ona zaś uparcie twierdzi, że jej w ogóle nie potrzebuje. Jednak w wyniku pewnego zdarzenia zawierają między sobą układ, tworząc związek bez zobowiązań. Sytuacja komplikuje się, gdy jednemu z nich zaczyna zależeć na czymś więcej...
Młode małżeństwo wychowuje wspólnie córkę. Gdy w ich relacjach zaczynają pojawiać się pierwsze rysy, bohaterowie wracają pamięcią do najpiękniejszych chwil wspólnego życia. Niestety ich przeszłość ma też mroczne momenty.
Adam Lerner (Joseph Gordon-Levitt) ma całkiem fajne życie. 27 lat, dobra praca, seksowna i piękna narzeczona (Bryce Dallas Howard) oraz oddany przyjaciel u boku (Seth Rogen). A pewnego dnia okazuje się, że ma też wielkiego guza wzdłuż kręgosłupa. Jeżeli nie zostanie on szybko usunięty, chłopak nigdy nie skończy 50, 30 a może nawet i 28 lat. Po pierwszym szoku zarówno Adam jak i jego bliscy próbują odnaleźć się w nowej rzeczywistości. A metody radzenia sobie są różne... Kumpel wykorzystuje chorobę Adama do podrywania dziewczyn „na współczucie”. Matka (Anjelica Huston) tak bardzo koncentruje się na własnym panicznym lęku o syna, że w ogóle o nim zapomina. Ukochana rzuca się w wir życia towarzyskiego, a młoda terapeutka (Anna Kendrick) okazuje się bardziej zestresowana sytuacją niż jej (trzeci w życiu) pacjent.
Kirk życiowy nieudacznik, nie mogący od dwóch lat zapomnieć o swojej byłej dziewczynie, znajduje telefon Molly, bardzo pięknej i bogatej organizatorki imprez. Dzięki temu udaje mu się z nią zaprzyjaźnić i co dziwniejsze dziewczyna zaczyna się nim interesować. Problem w tym, że Kirk nie ma zbyt dużego doświadczenia w kontaktach z dziewczynami.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.
Akcja toczy się w latach 70-tych. Ron (Will Ferrell) jest nadętym reporterem zapatrzonym w siebie. Pewnego dnia w jego pracy, pojawia się młoda i ambitna Veronica. Od początku nie przepadają za sobą, wkrótce jednak Ron czuje, że jego pozycja jest zagrożona. Dochodzi do prawdziwej wojny między nimi.
Opowieść o mężczyźnie, którego życie, nie potoczyło się tak, jakby sobie tego życzył. Bardzo chciałby cofnąć czas do okresu liceum i wszystko zmienić. Pewnego dnia, budzi się mając znów siedemnaście lat i ma szansę naprawić popełnione błędy.

Słowa kluczowe