Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje usa, kasyno.
Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali
w tych filmach.
Trzecia już część przygód dwóch rodzin – Pawlaków i Kargulów. Pawlak otrzymuje od swojego brata zaproszenie do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszka. Gdy Pawlak, wraz z Kargulem i Anią docierają na miejsce, okazuje się, że brat nie żyje. Pawlakowi pozostaje jedynie pochować brata i spełnić jego ostatnią wolę, która okazuje się niełatwa do zrealizowania – trzeba odszukać nieślubne dziecko Johna.
Norah Jones gra zmysłową, ponętną młodą kobietę, która wyrusza w niezapomnianą podróż. Chce odkryć prawdziwą miłość. Piękne krajobrazy autostrady 66 są tłem niezwykłych spotkań bohaterki z osobami, które pomagają jej w dotarciu do celu.
Lata siedemdziesiąte. Raoul Duke i Dr Gonzo (w tych rolach Johnny Depp i Benicio Del Toro) podążają do Las Vegas - miasta wiecznego hazardu i zatracanych pieniędzy. Jak się okazuje, są oni uzależnieni od róznego rodzaju używek typu Eter, LSD, Kokaina i wiele innych.
Podający się za dziennikarza (R. Duke) oraz Prawnika (Dr. Gonzo) przyczyniają się do całkowitej destrukcji miejsc, w których przebywają. Ich głównymi celami są pokoje hotelowe, gdzie po zameldowaniu traktują je jak typową stajnie, w której przeżywają "odloty" swojego życia.
Czarna Komedia mówiąca nam, o tym, jakie są przemyślenia, halucynacje i motywy do czynów po spożyciu środka odurzającego.
Bernie Lootz (William H. Macy) mieszka w Las Vegas i ma pecha. Codziennie pojawia się w kasynie. Co pechowiec może robić w kasynie, gdzie wszyscy wierzą w szczęście? Brenie swoim pechem zarabia na życie. Jest "coolerem". Przechadzając się od stolika do stolika, odbiera szczęście tym, którym ono sprzyja. Ma już dosyć pracy w miejscu, gdzie nigdy nie świeci słońce i postanawia wyjechać. Jednak parę dni przed zakończeniem swoich ponurych obowiązków zakochuje się w kelnerce (Maria Bello). Sprawy się komplikują, gdy zamiast pecha zaczyna przynosić ludziom szczęście.
Na rynku diamentów dochodzi do bardzo dziwnej sytuacji. Bond (Sean Connery) musi przeniknąć do działającego w Holandii gangu przemytników szlachetnych kamieni, aby zbliżyć się do dwóch mężczyzn. Kontakt z nimi okazał się śmiertelny dla wszystkich agentów, którzy próbowali tego dokonać przed nim. W RPA zamordowano dentystę, który kupił skradzione diamenty bezpośrednio od pracujących w kopalni górników, ale nie jest to koniec serii tajemniczych zabójstw. Zaskoczony agent 007 budzi się w trumnie, którą zabójcy wysyłają bezpośrednio do krematorium. Na czyje zlecenie pracują?
Sześciu kumpli poprzysięga sobie, że nigdy się nie ożenią i składa się po 1.000 dolarów otwierając specjalny fundusz. Uzgadniają, że zebrane pieniądze otrzyma ten z nich, który najdłużej pozostanie kawalerem. Siedem lat później w stanie kawalerskim pozostaje zaledwie dwóch z nich, Michael (Jerry O'Connell) i Kyle (Jake Busey), a w tym czasie fundusz rozrósł się do pół miliona dolarów. Michael musi spłacić ogromny dług karciany, wpada więc na pomysł, by ożenić Kyle'a i zgarnąć zebrane pieniądze. Postanawia więc odszukać piękną Natalie (Shannon Elizabeth), dawną ukochaną Kyle'a. Po wizycie w banku spermy oraz spotkaniu z dominującą bibliotekarką i gangsterem z Las Vegas Michael i Natalie postanawiają zaciągnąć Kyle'a przed ołtarz i podzielić się pieniędzmi. Problem w tym, że Michael zakochał się w Natalie i staje w obliczu odwiecznego wyboru - pieniądze albo miłość.
Domino, główna bohaterka, trafia przypadkowo na seminarium dla osób poszukujących kryminalistów uchylających się od stawienia w sądzie. Wkrótce podejmuje pracę, która okazuje się jej powołaniem. Pracuje w zespole, w którego skład wchodzą: były oszust Ed Mosbey (Mickey Rourke), Latynos Choco (Edgar Ramirez) i pochodzący z Afganistanu Alf (Riz Abbasi). Osiągają tak dobre rezultaty w łapaniu uciekinierów w Los Angeles, że zostają zaproszeni do wzięcia udziału w reality show w telewizji. Domino wpada w kłopoty, kiedy giną pieniądze mafii i porwany zostaje syn przywódcy jednego z rywalizujących między sobą gangów.
W mrocznej atmosferze nielegalnych kasyn gry w Los Angeles rekiny i oszuści spotykają się, aby grać w karty. Oszustwa i kłamstwa są głównymi regułami w grze, w której nic nie jest tym, na co wygląda, a wszyscy mają pokerowe twarze. Vernon jest świetnym oszustem, jednym z najlepszych w businessie. Od czasu kiedy został oszukany przez parę wspólników (Millera i Tiffany) działa samotnie. Aby pokonać Dean'a - najlepszego, nie pobitego do tej pory gracza, Vernon postanawia raz jeszcze połączyć siły z Tiffany i Miller'em.