Animowany 1993

Przedstawiamy listę 28 najlepszych i najpopularniejszych seriali z gatunku Animowany z 1993 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych serialach.

Animaniacy 6.7

Główni bohaterowie to Animaniacy - zwariowane rodzeństwo Jacuś, Wacuś i Dosia Warner, którzy zawsze mają głowy pełne zwariowanych pomysłów. Mieszkają oni w wieży ciśnień na terenie Warner Brothers, z której często uciekają.


Opowiastki z krypty 7.1

Jest to animowana wersja bardzo popularnego swego czasu serialu grozy: "Opowieści z krypty". Także i tutaj występuje Strażnik Krypty, lecz historie są te bardziej odpowiednie dla dzieci.

Dwa głupie psy 7.1

Głównymi bohaterami serialu są dwa bezpańskie psy, które nazywają się po prostu Mały pies i Duży pies. Mały pies to bardzo energiczny jamnik. Jego jedyną wadą jest to, że panicznie boi się kotów. Duży pies to pasterski włochacz, który jest bardzo powolny i małomówny. Bardzo lubi długo spać i dużo jeść. Psim przyjaciołom często zdarzają się różne przygody.

Exosquad 8.0

Do kolonizacji Marsa ludzie tworzą specjalnie przygotowanych mutantów. Wiele wieków później, mutanci mając już dość życia jako niewolnicy buntują się i rozpoczynają wojnę ze swoimi twórcami. Ziemska obrona szybko przestaje istnieć i mutanci przejmują kontrolę nad wszystkimi skolonizowanymi planetami. Ostatnią nadzieją ludzkości okazuje się garstka bohaterów, wyposażona w supernowoczesne egzoszkielety.

Motomyszy z Marsa 6.7

Throttle, Modo i Vinie jeżdżą na motorach, pochodzą z Marsa i... są myszami. Pewnego dnia lądują awaryjne na Ziemi - w Chicago. Tam poznają Charlie, która jest mechanikiem i pomaga im - nie tylko naprawiając motory. "Motomyszy" z pomocą Charlie walczą z Lawerencem Limburgerem - Plutarkianinem, który z pomocą m.in. Dr. Karbunkle zagraża Ziemi.

Słowa kluczowe