Obejrzyj online
Wiadomości
Recenzje filmowe
Blue Lock the Movie - Episode Nagi
„Blue Lock the Movie – Episode Nagi” są sportową animacją powstałą w bliżej niesprecyzowanym celu przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
3
Twisters
Sprawnie zrealizowany blockuster z efekciarskimi scenami, które będą działały na srebrnym ekranie, ale niekoniecznie zrobią już wrażenie na domowym telewizorze. przeczytaj recenzję
Gracjan Mikitin
6
Był sobie kot
Animacji Christophera Jenkinsa nie można odmówić lekkości i poczucia humoru, lecz jako monolit sam film wykazuje nieco nieczytelne, choć w konsekwencji drugorzędne dla końcowego efektu intencje przeczytaj recenzję
Tomasz Misiewicz
6
Między nami żywiołami
Prostacki romans, hojnie podlany tanią propagandą i ubrany w szatki bajki dla dzieci. Wizualnie zapiera dech w piersiach. Tylko co z tego, skoro w opowieści o Iskrze zabrakło - nomen omen - iskry? przeczytaj recenzję
6
Publicystyka
Zwiastuny
Ostatnie dyskusje
Szaleniec
Jeden z wielu niezliczonych klonów Piątku 13tego, jego największy atut to niezła atmosfera. Reszta jak aktorstwo czy muzyka są najwyżej przeciętne. Postać mordercy to też niższa liga niż Jason z Piątku.
Chaotic
Wojownik
Oficjalnie kończę swoją przygodę z Wojownikiem. Obejrzałam pierwszy sezon i starczy. Zrobili z tego drugie amerykańsko-chińskie Peaky Blinders bez żadnych znanych aktorów (może poza Taslimem i Koji), za to ze zbyt dziwnym mixem gangsterki, łubudubu i dużej dawki seksów. Ciekawe czy Bruce Lee byłby zadowolony z takiego efektu.
Anna
Jedwabny szlak
Zdecydowanie za długi film przy tym, co oferuje, niezbyt jak dla mnie ciekawy historyczny okres w ratowaniu tych manuskryptów. Sceny batalistyczne mocno ograniczone, czasami strzały lecą, trochę pomachają mieczykiem jak cepem i tyle, najwidoczniej budżet do minimum był ograniczony, aktorsko to też mocno przeciętnie.
Zigor
Istoty fantastyczne
Film skierowany głównie do młodszej widowni. Mnie osobiście niczym nie zachwycił.
Anna
Quizy
Dziś urodziny obchodzą
Ciekawostki filmowe
Love Lies Bleeding
Ed Harris pierwotnie nosił bardzo długie doczepiane włosy w ramach żartu, ale reżyser zdecydował się zachować je w filmie.
Ciche miejsce: Dzień pierwszy
Pierwotnie reżyserem miał być Jeff Nichols, ale został wycofany z projektu z powodu innego projektu science-fiction Paramount.
Horyzont. Rozdział 1
Lokalna społeczność stanu Utah została również zaangażowana w proces produkcji – od kierowników lokacji filmowych, przez statystów drugoplanowych, po usługi rzemieślnicze i budowlane.
Dodający
1
Niro
21325 pkt.
2
antyle26
16318 pkt.
3
roksana_goly
11163 pkt.
4
Lamper
6650 pkt.
5
szwejzi
4959 pkt.
Galerie filmowe

Proszę czekać…