Filmy bałwan

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje bałwan. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Kraina lodu 2

6,3
6,7
Spokojna i szczęśliwa już Elsa zaczyna słyszeć tajemniczy głos z Zaklętej Puszczy, który zagraża bezpieczeństwu królestwa. By zrozumieć jego znaczenie oraz uratować Arendale decyduje się na niebezpieczną wyprawę.
Ekipa astronautów wyrusza z misją, której celem jest przywrócenie prawidłowego funkcjonowania gasnącego w zastraszającym tempie słońca. Wyprawa zaczyna się komplikować, kiedy najpierw zaczyna szwankować statek, którym podróżują astronauci, a następnie jeden z nich popełnia straszny błąd, który pod znakiem zapytania stawia całą misję.
Dana Barrett zostaje zaatakowana przez ducha. O pomoc prosi badaczy zjawisk paranormalnych.


Ekranizacja książki Markusa Zusaka, uznanej za jedno z największych wydarzeń literackich ostatnich lat. Łącząca realizm z magią opowieść o dorastaniu dziewięcioletniej dziewczynki, która wysłana zostaje do rodziny zastępczej w Niemczech w czasach II wojny światowej. Dzięki swej jedynej pasji, książkom wykradanym skąd się da, odkrywa niesamowity świat, który pozwala przetrwać jej samej i jej bliskim.
Bohaterowie filmu w Wigilię Bożego Narodzenia przekonują się, że od miłości nie ma ucieczki.

Pierwszy śnieg

5,4
4,8
Podczas opadów pierwszego śniegu dochodzi do zaginięcia kobiety oraz morderstwa drugiej. Detektyw Hole próbuje złapać zbrodniarza, zanim ponownie spadnie śnieg.
Phil to egocentryczny prezenter pogody. Mężczyzna podczas pobytu w Punxsutawney, gdzie świętowany jest Dzień Świstaka, trafia w pętlę czasu i od tego momentu w kółko przeżywa ten sam dzień.

Czarne święta

4,1
2,3
Zbliżają się święta, więc Hawthorne College, jak co roku o tej porze, robi się pusty. Ale nie wszyscy opuszczają kampus. Riley Stone (Imogen Poots) i jej siostry ze stowarzyszenia studenckiego – atletka Marty (Lily Donoghue), rebeliantka Kris (Aleyse Shannon) i smakoszka Jesse (Brittany O’Grady) – przygotowują się do serii przyjęć z okazji świąt. Tymczasem na terenie kampusu pojawia się tajemniczy, zamaskowany morderca, który zabija młode kobiety jedną po drugiej. Kiedy liczba ofiar rośnie, Riley i jej przyjaciółki zaczynają się zastanawiać, komu mogą ufać. Podejrzani są wszyscy mężczyźni. Chłopak Marty – Nate (Simon Mead), nowy crush Riley – Landon (Caleb Eberhardt), a nawet uznany profesor Gelson (Cary Elwes). Kimkolwiek jest morderca, wkrótce przyjdzie mu odkryć, że dzisiejsze młode kobiety nie mają najmniejszego zamiaru być niczyimi ofiarami.
Wychowujący się w sierocińcu 9-letni Cukinia poznaje wielu przyjaciół oraz dowiaduje się, na czym polega życie.
Po całym zamieszaniu w „Krainie lodu” Anna i Elsa postanawiają rozpocząć nowe życie w Arendelle i marzą o ciepłym, domowym, ciut wygodniejszym zamku. Niestety, na drodze staje im tradycja. Natomiast arcyksiążę von Szwądękaunt wraz ze zgrają paskudnych maskonurów ma całkiem inne, niecne plany.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…