Muzyczny 2022

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 90 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny z 2022 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Elvis

7,1
7,2
Biograficzna historia o relacji Elvisa Presleya z jego menedżerem Tomem Parkerem, który był odpowiedzialny za prowadzenie kariery i ogromne powodzenie komercyjne piosenkarza.
California otrzymuje nieoczekiwany prezent: jej mama, Itzel, wysłała jej furgonetkę oraz prośbę: chce, aby pojechała do Zacatecas, aby mogły się znów spotkać po dziewięcioletniej rozłące. California przekonuje jej trzech nieufnych opiekunów, że ta podróż doprowadzi ich do szczęścia. Wkrótce California, Miguel, Diego i Morgan wyruszają na przygodę, która wywróci ich życie do góry nogami. Nie spodziewają się jednak, że ich tropem ruszy dwóch zabawnych zbirów, którzy również tropią tajemniczą kobietę.


Monarch

0,0
Romanowie stworzyli dynastię muzyki country, ale kiedy ich panowanie jest zagrożone, Nicolette nie zatrzyma się przed niczym, aby chronić dziedzictwo swojej rodziny.

Wyjdź za mnie

6,8
6,0
Jennifer Lopez gra supergwiazdę muzyki – Kat Valdez – która jest w związku z Bastianem, też gwiazdą muzyczną (w tej właśnie roli zobaczymy debiutującego w filmie fabularnym Malumę). Ich wspólny wielki hit, „Marry Me”, zdobywa kolejne listy przebojów. Oni, zakochani, postanawiają się pobrać przed swoją publicznością. Ceremonia ma być transmitowana na platformach społecznościowych. Jednak Kat na chwilę przed powiedzeniem „tak” odkrywa, że Bastian ją zdradził. Chcąc zemścić się na Bastianie, postanawia poślubić, nieznajomego człowieka, którego wybiera losowo z publiczności.

Zadra

5,7
Osiemnastoletnia dziewczyna z blokowisk chce zostać sławną raperką. Niebawem zakochuje się w znanym muzyku, który może pomóc jej zrealizować marzenie.
Produkcja ta jest portretem wielowymiarowej kobiety. Od chórzystki z New Jersey do jednej z najlepiej sprzedających się i najczęściej nagradzanych artystek wszechczasów, widzowie zostają zabrani w inspirującą, przejmującą i pełną emocji podróż przez wyjątkowe życie i karierę Houston, z zapierającymi dech w piersiach występami i ścieżką dźwiękową zawierającą najbardziej ukochane przeboje.
Dokument przedstawia portret jednego z najbardziej płodnych i wpływowych artystów naszych czasów, jakim był David Bowie. Zajmował się on przede wszystkim muzyką i filmem, ale eksplorował także różne inne formy sztuki, między innymi taniec, malarstwo, scenopisarstwo czy też teatr na żywo. Dzięki archiwalnym nagraniom reżyser Brett Morgen zaprasza widzów w podróż przez twórcze życie sławnej ikony i pozwala wybrzmieć jej własnym głosem.

Tár

6,7
8,4
Historia niemieckiej dyrygentki Lydii Tár.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…