Filmy oko, koń

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje oko, koń. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Ostatnia część filmowej adaptacji trylogii Tolkiena. Frodo i Sam są coraz bliżej Góry Przeznaczenia. Trwają przygotowania do Wielkiej Wojny o Pierścień. Czy Rohan i Gondor będą w stanie przeciwstawić się niezliczonym zastępom Nieprzyjaciela, a król powróci na należny mu tron?
Drużyna została rozbita, ale wyprawa, która ma na celu zniszczenie Pierścienia Władzy, trwa nadal. Frodo i Sam, aby znaleźć drogę do Mordoru, muszą powierzyć swoje życie Gollumowi. Pozostali członkowie Drużyny, wraz z sojusznikami ze Śródziemia, przygotowują się do bitwy z armią Sarumana. Wojna o Pierścień rozpoczyna się.
Od śmierci ciężarnej żony podczas trzęsienia ziemi na Haiti, Victor Fielding (Leslie Odom) samotnie wychowuje córkę, Angelę. Kiedy Angela (Lidya Jewett) i jej przyjaciółka Katherine (debiutantka Olivia Marcum) znikają w lesie, aby powrócić trzy dni później, nie pamiętając, co się z nimi stało, uruchamia to łańcuch wydarzeń, które zmuszą Victora do konfrontacji ze złem. Zdesperowany, szukając pomocy, odnajduje Chris MacNeil.


W trudnych czasach, młynarz sprzedaje swoją córkę diabłu. Ona ucieka, ale jest pozbawiona dłoni. Oddalając się od swojej rodziny, spotyka boginię wody, ogrodnika i księcia. Udaje się w długą podróż w kierunku światła.
Po aresztowaniu utalentowany oszust Moist von Lipwig, chcąc odzyskać wolność zgadza się na przyjęcie zaoferowanego mu przez patrycjusza Ankh-Morpork stanowiska poczmistrza.

Krull

6,4
Krull, mistyczna planeta, na której nie istnieje pojęcie czasu i przestrzeni, gdzie żyją niezwykłe istoty, którymi rządzi przerażająca, wszechpotężna Bestia. Młody książę Colwyn wyrusza na pomoc swej pięknej ukochanej, którą bezwzględna Bestia kazała porwać i uwięzić. Musi nie tylko stawić czoła niezliczonym potworom, ale i dotrzeć do odległej jaskini, by odnaleźć latające ostrze, które pomoże mu zyskać niewyobrażalną moc.
Władca Bagdadu Ahmad (John Justin) zostaje uwięziony przez przebiegłego wezyra, Jaffara (Conrad Veidt). Udaje mu się jednak uciec do Basry, gdzie zakochuje się z wzajemnością w pięknej córce sułtana.
Po tym jak Śmierć traci pracę, nie ma nikogo kto mógłby zająć jego miejsce przy odbieraniu zmarłych.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…