Filmy wydawnictwo

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje wydawnictwo. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dziennik Bridget Jones 6.8

Bridget 30-letnia panna zaczyna miewac co raz większe kompleksy z powodu braku mężczyzny. Ma problemy z papierosami i alkoholem. Zaczyna więc flirtowac ze swoim szefem, który daje jej kosza. Później jednak zrozumie jaki błąd popełnia. Pojawia sie także przystojny adwokat i zaczyna się walka o Bridget.

Autor Widmo 7.1

Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że nikt i nic nie jest tym, na co wygląda. Odkrywanie przeszłości niesie ze sobą wielkie niebezpieczeństwo, a historię tworzą ci, którzy przeżyją.

Rewers 6.7

Akcja filmu, rozgrywa się w dwóch planach czasowych – we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), "szara myszka", która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się żadna tajemnica. W przedwojennej kamiennicy pojawiają się kolejni adoratorzy. Żaden z nich nie wzbudza jednak zainteresowania Sabiny. Pewnego dnia, "jak spod ziemi", zjawia się uroczy, inteligentny i diabelsko przystojny Bronisław (Marcin Dorociński). Jego obecność rozpocznie serię zaskakujących zdarzeń, które ujawnią drugą stronę kobiecej natury...


Dzika grusza 6.3

Bohater "Dzikiej gruszy", absolwent pedagogiki Sinan, przed ostatnimi egzaminami wraca do rodzinnego Çan w północno-zachodniej Turcji. Jako przybysz z większego miasta patrzy z mieszanką niechęci i pobłażania na prowincjonalną społeczność, którą opuścił przed laty. Stopniowo jednak życie w Çan angażuje go coraz bardziej, a marzenia o sukcesie - i wymarzonej karierze pisarza - okazują się trudne do urzeczywistnienia.

Kalosze szczęścia 6.5

Tytułowe kalosze szczęścia to magiczny atrybut Terencji i Felicji, dwóch krakowskich wróżek. Owe niezwykłe kalosze przenoszą ich kolejnych właścicieli w czasie i w przestrzeni. Ale czy przyniosą im także szczęście, którego pragną?

Jestem Bogiem 7.3

Eddie Morra to pisarz cierpiący na depresję. Pewnego dnia, w wyniku eksperymentu, po zażyciu narkotyku staje się geniuszem.

Być jak Erica 6.8

Erica Strange zaczyna chodzić do terapeuty, by uporać się z wydarzeniami z przeszłości, których żałuje. Okazuje się, że dr Tom może cofnąć Ericę w czasie, by przyjrzała się, a może nawet zmieniła bieg niektórych wydarzeń.

Ania z Zielonego Wzgórza: Dalsze losy 6.7

Po miesiącach rozłąki, dwudziestoletnia już Ania i jej ukochany znowu są razem. Gilbert dostaje propozycję pracy w szpitalu w Nowym Jorku, więc Ania postanawia wyjechać razem z nim i znaleźć pracę w którymś z dużych wydawnictw. Jednak szybko okazuje się, że życie w wielkim mieście nie jest tym, czego oczekiwali. Oboje są rozczarowani, gdy odkrywają, jakimi prawami żądzą się tamtejsze instytucje. Wracają więc do Avonlea z zamiarem zamieszkania na Zielonym Wzgórzu. Niestety ich szczęście nie trwa długo, gdyż trwająca wciąż wojna w Europie przyciąga wielu młodych ludzi, gotowych oddać życie w dobrej sprawie. Również Gilbert czuje się w obowiązku służyć ojczyźnie na froncie...

Zmień kapelusz 7.0

Życie Isabelle obraca się wokół księgarni i pracy z intelektualistami w Nowym Jorku. Jej babcia martwi się o to, że mimo 33 lat wnuczka nadal jest panną i postanawia zatrudnić staromodną żydowską swatkę. Dzięki swatom Isabelle poznaje Sama, jednak dziewczynie ten kandydat nie odpowiada ze względu na zawód jaki wykonuje na codzień...

Ćma 6.9

Jan prowadzi na żywo nocny program "Radiotelefon". Odpowiada w nim na telefony ludzi zdesperowanych i zrozpaczonych. Nie widzi przy tym własnych problemów. Noce spędza z kochanką. Ma syna z pierwszego małżeństwa. Druga żona, Justyna jest o niego zazdrosna. Stara się zmusić właścicieli radia, do usunięcia programu z eteru.

Słowa kluczowe