Filmy talizman, strach

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje talizman, strach. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Heather i strzegący jej ojciec zostają w końcu odnalezieni, przez przerażających mieszkańców Silent Hill. Gdy Harry znika, dziewczyna udaje się do straszliwego miasteczka by ocalić mu życie. Jak się okazuje jest to miejsce, które jej demoniczna matka zmieniła w przedsionek piekła.

Jad

4,7
W wyniku wypadku samochodowego, w ciało Raya wnikają dwa demony. Od tej chwili kierowany nimi człowiek, zabija każdego kogo napotka. A jego celem zostaje wkrótce grupka nastolatków mieszkających w okolicy. Teraz by przeżyć muszą pokonać, ciało kierowane przez demony. Tylko jak zabić coś co już jest martwe.
Policyjny psychiatra Cal Jamison (Sheen) zostaje uwikłany w demoniczny koszmar, po tym jak widzi detektywa Toma Lopeza (Smits) obok ciała dziecka, na którym dokonano rytualnego mordu. Chociaż Lopez jest uznawany za głównego podejrzanego w serii podobnych morderstw, Cal nie jest przekonany o jego winie i sam stara się dociec prawdy. Prowadzone śledztwo sprawia, że Cal zaczyna wierzyć w moce nadprzyrodzone i jednocześnie staje się celem dla przerażającego tajnego stowarzyszenia.


Reb Halland (Billy Drago), który żyje w czasach kiedy istniał Dziki Zachód, zawarł pakt z diabłem, po to by zyskać nieśmiertelność. Kaznodzieja McCready (Gil Gerard) próbuje ochronić miasteczko poprzez umieszczenie 5 totemów wokół miasta, które są w kształcie szczytów. Pewnego dnia, gdy zbieracz przechodzi przez miasto to widzi jeden totem przypięty do ziemi. Kiedy człowiek bierze totem to Halland ze swoim gangiem przybywa i zabija wszystkich których napotka na drodze. Akcja filmu przenosi się do dnia dzisiejszego, kiedy to grupa studentów wracających do domu nagle odnajduje się w tym mieście. Wkrótce zaczynają mordować, aby poznać sekret tego miasta i zniszczyć Hallanda z jego gangiem.
Mistrz sztuk walki Luke, udaje się ze swoim przyjacielem do Hong Kongu, by doskonalić swoje umiejętności. Chciwy przyjaciel odnajduje tam stary medalion, który zabiera do domu. Wkrótce okazuje się, że strzegł on prastarego demona, który uwolniony udaje się do USA i ukrywa w tunelach metra. Tymczasem w mieście wybucha wojna gangów.
Kilkuosobowa ekspedycja archeologiczna uwalnia prastarego demona. Hadean szybko rozprawia się ze swoimi wybawcami i pożera ich ciała. Kilka dni później na ratunek archeologom wysłany zostaje oddział najemników.
Win i jego ojciec zostają zaatakowani przez grupę uzbrojonych bandytów, którym przewodzi nekromanta, chcący zdobyć amulet ojca. Rannemu chłopakowi udaje się uciec, a jedyne, czego pragnie, to zemsta. By jej dokonać, tatuuje swoje ciało sekretnymi symbolami, co daje mu magiczne moce. Wykorzystując je, będzie musiał pokonać potężną organizację i stojącego na jej czele maga.
Po latach niewoli w piekle czarnoksiężnik Mathias, zostaje przyzwany na ziemię, przez czytającego jego pamiętnik Michaela. Chcąc zemsty i osiągnięcia pełnej mocy Mathias przemienia większość mieszkańców miasteczka w krwiożercze demony i rozpoczyna poszukiwania magicznego talizmanu. Noszące go Sara zostaje uratowana przed sługami czarnoksiężnika, przez tajemniczego Jacoba, mającego miecz zdolny zabijać demony.
Brenda zostaje wciągnięta w satanistyczny rytuał przez swojego chłopaka, należącego do sekty, składającej krwawe ofiary z ludzi. Nieświadoma zostaje zatrzymana przez policję a członkowie sekty uznają ją za zdrajczynię i próbują się jej pozbyć.
Sumarna zabija parę szamanów by zdobyć magiczny amulet. Kilkanaście lat później, pracujący dla niego kłusownicy zaczynają polować na krokodyle. Wzbudza to gniew Białej Królowej Krokodyli, która zaczyna mścić się na rodzinie Sumarna, w czym pomaga jej siostra bliźniaczka, będąca jego kochanką.

Słowa kluczowe