Filmy informatyk

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje informatyk. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Na bank się uda 4.8

Trzej starsi panowie robią skok na bank.

Dolina Krzemowa 7.8

Bojaźliwy Richard (Thomas Middleditch) to zdolny pracownik IT, który przygotowuje własną stronę internetową zwaną Pied Piper. Jego przyjaciele, a zarazem współmieszkańcy, nie wierzą w powodzenie tego projektu. Jednak nieoczekiwanie aplikacja zdobywa uznanie w oczach ważnych krezusów branży informatycznej, którym bardzo zależy na pozyskaniu Richarda i jego strony. Niestety, jak się okazuje, dla programisty łatwiejsze jest napisanie kodu niż poruszanie się w świecie biznesu.

Buffy: Postrach wampirów 7.0

Młoda dziewczyna z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Technicy-magicy 8.0

Akcja tego brytyjskiego serialu rozgrywa się w biurze fikcyjnej londyńskiej korporacji i opowiada o przygodach dwóch informatyków. W ich na pozór uporządkowane życie zawodowe pewnego dnia wkracza szefowa działu IT - Jen. Jest ona przemiłą i sympatyczną kobietą, która o pracy informatyków wie tyle ile o komputerach wiedzieli XVII-wieczni farmerzy...

Chuck 7.8

Chuck jest błosyskotliwym i niezwykle zapatrzonym w komputery młodzieńcem. Wiedzie spokojne życie mieszkając wraz z siostrą i jej narzeczonym oraz pracując w Buy More. Wraz z przyjacielem Morganem starają się jak najlepiej wykorzystać wolny czas, na testowanie nowych gier komputerowych. Wszystko to się zmienia gdy w jego życie ponownie wkracza były przyjaciel Bryce Larkin, który wysyła mu zaszyforwaną wiadomość sms wraz z tajemnicami rządowymi. To wydarzenie całkowicie zmienia życie Chuck'a. Od tamtej chwili musi martwić się o życie i wraz z Sarah i Casey'em - agentami muszą "ratować" świat.

The Social Network 7.4

Historia założenia jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. Student Harvardu, Mark Zuckerberg zakłada w 2004 roku stronę thefacebook.com, która staje się szybko fenomenem.

Nikotyna 6.7

Meksyk. Za pomocą swojego komputera Lolo potrafi naprawdę nieźle namieszać. Jeden mały błąd powoduje całą kaskadę nieoczekiwanych wypadków i dziwnych zbiegów okoliczności, w wyniku których krzyżują się losy bohaterów, co doprowadza do straszliwego zamieszania, rozgrywającego się w czasie rzeczywistym, w ciągu 92 minut trwania filmu. W tajemniczych okolicznościach znika 20 diamentów. Próby ich odszukania zmieniają ulice miasta w prawdziwe pole bitwy. Ósemka bohaterów szpieguje się wzajemnie, goni, strzela do siebie i morduje na różne sposoby.

Dylematu 5 3.5

Próba kontynuacji kultowego serialu Stanisława BareiAlternatywy 4, prezentująca dalsze losy jego bohaterów.

The Hero: Love Story of a Spy 5.0

Skuteczny indyjski szpieg Arun Khanna (Sunny Deol) pomaga ująć niebezpiecznego Ishaka Khana (Amrish Puri), pakistańskiego szefa ISI współpracującego z terrorystami. Arun przybywa następnie do Kaszmiru, by jako major Batra objąć dowodzenie w tamtejszej jednostce. Na miejscu poznaje piękną Reshmę (Preity Zinta), która go urzeka. Wkrótce mężczyzna prosi dziewczynę o śledzenie pewnego podejrzanego, czym sprowadza na nią duże kłopoty...

Kaante

Sześciu nieznajomych sobie emigrantów indyjskich zostaje niesłusznie oskarżonych o poważną kradzież. Wspólna niedola i godziny spędzone w celi zbliżają ich. Postanawiają połączyć swe siły i razem napaść na bank, aby na zawsze odmienić swój los...

Słowa kluczowe