Animowany 1973

Przedstawiamy listę 54 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Animowany z 1973 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Barbapapa 6.0

Pomysłowy Dobromir 7.2

Przed Wami przygody pomysłowego Dobromira, dla którego nie ma nic trudnego. Wraz z Dziadkiem i filuternym skrzydlatym przyjacielem Szpaczkiem chłopiec radzi sobie z każdą pracą i nie wie, co to nuda. W jego głowie aż roi się od pomysłów, które w praktyce... nie od razu okazują się genialne. Na szczęście może liczyć na pomoc przyjaciół, a wiadomo – co trzy głowy, to nie jedna!


Star Trek: The Animated Series 7.0

Animowana wersja, a zarazem dalsza część przygód załogi statku U.S.S. Enterprise, nawiązująca do oryginalnych epizodów serialu z lat 60.

Robin Hood 7.2

Anglią, znajdującą się w stanie wojny, rządzi fałszywy król. Chciwy Książę Jan i jego lizusowaty podwładny Sir Hiss-Syk, ściągają z mieszkańców Nottingham tak wysokie podatki, że biedakom nic nie pozostaje na życie. Mają jednak obrońcę, kogoś, kto nie boi się przeciwstawić samozwańczym rządom. Szelmowski Robin Hood, jego zaufany przyjaciel Mały John i grupa ich wesołych kompanów przeżywają moc przygód, płatają figle i jak mogą uprzykrzają życie Księcia Jana. Robin nie spocznie dopóki nie zdobędzie ręki pięknej Lady Marion i nie przywróci tronu prawowitemu władcy - królowi Ryszardowi.

Pajęczyna Charlotty

Animowany musical, w którym pajęczyca Szarlota uczy prosiaczka Wilbura, szczura Templeta i inne zwierzęta przyjaźni, zaufania i miłości....

Heavy Traffic 6.0

La planète sauvage 7.4

Słowa kluczowe