Dokumentalny 1983

Przedstawiamy listę 87 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Dokumentalny z 1983 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Sensacje XX wieku 7.5

Serial opowiadający o najważniejszych postaciach i wydarzeniach II wojny światowej, od Lisa Pustyni po brutalną walkę o władzę, która nastąpiła po śmierci Stalina.

Eddie Murphy Delirious 7.3

Komediowy show, który Eddie Murphy wystawia w Constitution Hall w Waszyngtonie. Artysta swoimi gagami nie zostawia suchej nitki na takich osobach jak: Michael Jackson, Ralph Kramden, Ed Norton czy nawet jego rodzice.


Zhong hua wu shu 6.0

Dokument przedstawiający różne style Chińskich sztuk walki jednocześnie będący formą ich promocji. Autorzy pokazują wielu mistrzów sztuk walki i to do czego są zdolni. W treningi i pokazy wpleciono również sceny walki pochodzące z kilku filmów.

Wild Style 5.0

Film przedstawia historie młodego chłopaka, Zorro. Jest również opowieścią o początkach grafitti. Zorro jest utalentowanym graficiarzem, jednak w czasach w których żyje jego prace traktowane są jako wandalizm. Staje on również przed trudnym wyborem. Może dołączyć do grupy zwanej "United" i stracić swój oryginalny styl malowania, ale zarabiać dobre pieniądze, albo pozostać wierny sobie licząc, że ktoś zauważy jego prace.

Słowa kluczowe