Musical 1939

Przedstawiamy listę 33 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Musical z 1939 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Mała księżniczka 6.9

Ekranizacja powieści Frances Hodgson Burnett. Kilkuletnia Sara Crewe zostaje oddana przez ojca do szkoły z internatem. Gdy ojciec umiera okazuje się, że był bankrutem. Sara z dnia na dzień z uczennicy faworyzowanej i rozpieszczanej przez nauczycielki zostaje zamieniona w służącą, która musi zapracować na własne utrzymanie. W swym malutkim pokoiku na poddaszu, głodna i przemarznięta Sara ucieka w świat wyobraźni... [opis dystrybutora]

Czarnoksiężnik z Oz 8.8

Porwana przez szalejące tornado 12-letnia Dorota, jej pies Toto, a nawet jej dom z farmy w Kansas, żeglują ponad tęczą do urzekającej krainy Oz. Wkroczenie w ten świat oznacza moc przygód. Dorota wraz z nowymi przyjaciółmi musi odnaleźć tajemniczego czarnoksiężnika i poznać jego sekret, by móc wrócić do domu.

Let Freedom Ring

Właściciel kolei Jim Knox używa wszystkich możliwych sposobów, by wykupić ziemię, której potrzebuje dla swojej nowej kolei. Kiedy Jim dowiaduje się, że jego sprzymierzeniec Steve Logan jest tajnym agentem rządowym, usiłuje go zabić.


W cyrku 7.5

Słowa kluczowe