Muzyczny 2000

Przeszukaj katalog

Przedstawiamy listę 65 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Muzyczny z 2000 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Karzeł 5

5,4
Trójka młodych raperów jedzie do Las Vegas, w celu nabycia doświadczenia w biznesie muzycznym. Nie mają pieniędzy na zakup sprzętu, więc szukają pomocy. Mack Daddy obiecuje im pomoc finansową, lecz szybko wycofuje swoją obietnicę. Młodzi raperzy okradają więc jego mieszkanie z wszelkich kosztowności, przy okazji kradnąc medalion, który wisi na zamienionym w figurke Karle. Wkrótce karzeł się budzi i będzie chciał zabić każdego, kto stanie na jego drodze.
Ulysses to cwany złodziejaszek, który namawia dwóch niezbyt rozgarniętych kompanów więziennej doli do ucieczki. Mamieni wizją wolności i odnalezieniem ukrytego skarbu, w więziennych kajdanach przeżywają podróż życia przez stan Missisipi.
Remi Bonnet 24-letni, błyskotliwy szopenista wzbudza oburzenie swej rodziny i nauczyciela, gdy porzuca świetnie zapowiadającą się karierę na rzecz muzyki, którą zawsze kochał - gorących, kubańskich rytmów. Ma trudności ze zdobyciem pracy, jako że żaden z zespołów grających salse nie chce mieć w swoim składzie Francuza... do czasu. Jeden z przyjaciół Remiego wierząc w jego talent, daje mu szansę. I tak Remi choć w przebraniu, stwarzając pozory, że jest prawdziwym latynosem, trafia do Casa Cubana jako nauczyciel tańca - salsy. Tam poznaje Natalie - nieśmiałą, skromną dziewczynę, która na parkiecie przeobraża się w prawdziwy ogień. Mają razem wystąpić w konkursie tanecznym. Kłopoty zaczynają się, gdy oboje zakochują się w sobie, a ojciec dziewczyny pełen rasistowskich uprzedzeń nie może się pogodzić się z myślą o związku swej córki z Latynosem. Remi musi się zdecydować co jest dla niego najważniejsze - kariera, czy miłość i powrót do swej prawdziwej tożsamości...


Dokument przedstawiający jak na przełomie kilkunastu lat ewoluowała sztuka freestyle'u. Komentarze klasyków gatunku, poparte próbkami ich możliwości oraz trueschool'ową muzyką powinny przybliżyć odbiorcy tą zadziwiającą kulturę...
Film przedstawiający życie i twórczość jednego z najwybitniejszych muzyków i gitarzystów wszech czasów. Od początków jego kariery, poprzez pobyt w wojsku aż po grę z zespołami Experience Hendrix, Band of Gypsys i tragiczną śmierć. Tak narodziła się jedna z największych legend naszych czasów.
Diamond (Pras Michel) jest raperem, który marzy o sławie i wielkiej karierze. Stara mu się w tym pomóc jego stary kumpel i jednocześnie menedżer - Gage (Ja Rule). Jednak póki co, obaj muszą z czegoś żyć dlatego rozprowadzają narkotyki dla Pana B (Jason Statham). Na domiar złego dziewczyna Diamonda (Tamala Jones) oznajmia mu, że jest w ciąży, jego matka nagle umiera a ojciec po 12 latach nieobecności nagle chce poprawy relacji z synem.
14-letni Ludwik XIV wie, że pewnego dnia obejmie rządy we Francji. Ale wie również, że wrogowie postarają się na wszelkie możliwe sposoby zagrodzić mu drogę do tronu. To go deprymuje. Jednakże poprzez taniec, w którym się wprawia, poprzez muzykę i choreografię, które tworzy dla niego Jean-Baptiste Lully postać Ludwika nabiera blasku i powoli przeobraża się w Króla Słońce. W baletowym klasycznym tańcu Ludwik zdaje się pokonywać prawa natury i ograniczenia własnego ciała, staje się idealnym wcieleniem samego siebie: Bogiem na Ziemi. Konsekwencją wzmocnienia pozycji króla jest transformacja państwa - ze słabego, rozbitego wewnętrznie, nękanego korupcją i intrygami politycznymi, w silne, nienaruszalne, rządzone silną ręką władcy absolutnego...
Kevin i Perry przypadkowo powstrzymują napad na bank. Z wdzięczności jego właściciel daje im sporą nagrodę. Obaj postanawiają spożytkować te pieniądze na wyjazd na Ibizę, gdzie czeka na nich wiele dobrej muzyki, świetnych klubów i pięknych kobiet. Tylko, że na miejscu nie wszystko okazuje się takie jak myśleli.
Dwanaścioro utalentowanych nastolatków trafia do prestiżowej Amerykańskiej Akademii Baletowej. Młodzi nie zdają sobie sprawy, że czekają ich wielkie wyrzeczenia w drodze na szczyt. Każde z nich zmuszone jest poświęcić swoje prywatne życie i pilnie trenować, aby spełnić marzenia. Każdego dnia muszą mierzyć się z olbrzymim stresem i ograniczeniami własnego ciała.
Stany Zjednoczone, rok 1973. Piętnastoletni William Miller jest wielkim fanem rocka i marzy, by zostać dziennikarzem muzycznym. Nie posiada się ze szczęścia, gdy wydawca prestiżowego magazynu "Rolling Stone" zleca mu napisanie reportażu z trasy koncertowej grupy Stillwater. Mimo sprzeciwu matki William postanawia wyruszyć w drogę, a niezwykła wyprawa staje się dla niego prawdziwą szkołą życia.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…