Wojenny 1939

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Wojenny z 1939 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Przeminęło z wiatrem 7.9

Scarlett O'Hara jest kapryśną córką właściciela posiadłości w Georgii i zakochuje się w Ashleyu Wilkes. On jednak zaręcza się z inną kobietą.

Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej 7.1

Flap ma złamane serce, kiedy odkrywa, że jego ukochana Georgette jest już żoną Francois, oficera Legii Cudzoziemskiej. Aby zapomnieć o zawodzie miłosnym, Flap wraz ze swoim przyjacielem Flipem zaciągają się do Legii. Po wielu przygodach obydwaj zostają oskarżeni o dezercję i skazani na rozstrzelanie. Udaje im się uciec skradzionym samolotem, jednak maszyna rozbija się...

Braterstwo krwi

Michael "Beau" Geste, postanawia opuścić Anglię i wstąpić do Francuskiej Legii Cudzoziemskiej. Wraz ze swoimi dwoma braćmi, którzy także tam służą, zostaje wysłany do północnej Afryki. Na miejscu okazuje się, że większe zagrożenie dla nich stanowi sadystyczny dowódca niż zbuntowani Arabowie...


The Spy in Black

Kapitan Hardt, dowódca niemieckiej łodzi podwodnej podczas I wojny światowej otrzymuje rozkaz zatopienia brytyjskich statków u wybrzeży Szkocji. Dziewczyna, od której odbiera te rozkazy okazuje się podwójnym agentem.

Słowa kluczowe