Wojenny 1939

Przedstawiamy listę 17 najlepszych i najpopularniejszych filmów z gatunku Wojenny z 1939 roku. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Przeminęło z wiatrem 8.0

Scarlett O'Hara jest kapryśną córką właściciela posiadłości w Georgii i zakochuje się w Ashleyu Wilkes. On jednak zaręcza się z inną kobietą.

Flip i Flap w Legii Cudzoziemskiej 7.1

Flap ma złamane serce, kiedy odkrywa, że jego ukochana Georgette jest już żoną Francois, oficera Legii Cudzoziemskiej. Aby zapomnieć o zawodzie miłosnym, Flap wraz ze swoim przyjacielem Flipem zaciągają się do Legii. Po wielu przygodach obydwaj zostają oskarżeni o dezercję i skazani na rozstrzelanie. Udaje im się uciec skradzionym samolotem, jednak maszyna rozbija się...

Braterstwo krwi

Ekranizacja powieści P.C. Wrena. Bracia Geste - młodzi ludzie, mogący służyć za wzór cnót obywatelskich i rodzinnych, w których to obronie gotowi są wziąć za rogi samego diabła - trafiają do Legii Cudzoziemskiej pod dowództwo sierżanta - bezwzględnego sadysty...


The Spy in Black

Kapitan Hardt, dowódca niemieckiej łodzi podwodnej podczas I wojny światowej otrzymuje rozkaz zatopienia brytyjskich statków u wybrzeży Szkocji. Dziewczyna, od której odbiera te rozkazy okazuje się podwójnym agentem.

Słowa kluczowe