Filmy relacja międzykulturowa

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje relacja międzykulturowa. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Lost: Zagubieni 8.2

Pasjonujący serial opowiada historię 48 rozbitków, którzy lecieli pechowym lotem 815 z Sydney do Los Angeles, samolotem rozbili się na wyspie, gdzieś na południowym Pacyfiku. Bohaterowie serialu w każdym odcinku odkrywają tajemnice wyspy i zastanawiają się, czy to wszystko napewno stało się przypadkiem, czy może to przeznaczenie ściągnęło ich na tą wyspę? W serialu także tajemnicą są liczy 4 8 15 16 23 42, które po części także odgrywają jakąś rolę w serialu.

Szybcy i wściekli: Tokio Drift 7.2

Akcja filmu skupia się na losach Seana Boswella, niezbyt towarzyskiego nastolatka, który jedyną radość znajduje w nielegalnych wyścigach samochodowych. Chcąc uniknąć aresztowania syna, matka Seana wysyła go do Japonii, gdzie chłopak ma zamieszkać ze swoim ojcem, zawodowym wojskowym. Okazuje się jednak, że także tutaj Sean poznaje pasjonatów samochodowych wyścigów, a w tym króla tokijskich dróg, który ma powiązania z yakuzą.

Świat Wayne'a 6.2

Kiedy producent poważnej stacji telewizyjnej kupuje ich nocny program nadawany w lokalnej sieci kablowej, Wayne'owi i Garthowi wydaje się, że świat wreszcie stanął przed nimi otworem. Para przyjaciół odkrywa, że droga z piwnicy na szczyt kariery pełna jest pokus, niebezpieczeństw i wielu okazji do zakręconych balang.


W ciemno 6.5

Nimr (Nicholas Jacob) jest palestyńskim studentem, który marzy o lepszym życiu za granicą. Pewnej nocy chłopak poznaje Roya (Michael Aloni), izraelskiego prawnika. Para zakochuje się w sobie. Dzieli ich wszystko – wyznanie, język, narodowość, a także stan portfela. Roy jest dziedzicem fortuny, a Nimr ledwo wiąże koniec z końcem. Mimo wszelkich przeciwności i czyhającej na każdym kroku służby bezpieczeństwa mężczyźni próbują pielęgnować i rozwijać uczucie, które ich połączyło.

Mój syn fanatyk

Parvez (Om Puri) to pakistański taksówkarz i tolerancyjny muzułmanin. Jego życie przybiera jednak niespodziewany obrót, kiedy jego syn Farid zostaje radykalnym islamistą, co prowadzi do rozpadu rodziny i konfliktów społecznych.

American Son 8.5

Słowa kluczowe