Filmy kołek, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje kołek, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Małą, spokojną wioską wstrząsa seria zgonów młodych dziewczyn. Mieszkańcy są bezradni wobec tajemniczej siły, która powoduje nagłe starzenie się ofiar. Jedyną osobą, która postanawia pomóc jest - Kronos - legendarny łowca wampirów. Jednak mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę...
Filmik zrobiony jako zapowiedz mającej powstać w bliżej nieokreślonej przyszłości pełnowymiarowej produkcji. W wiktoriańskiej rezydencji żyje wampir Drooga, czekający tylko by wyssać krew z każdego kto się tam zapuści. Jego kolejnymi ofiarami stają się dwie ciekawskie siostry. Zaraz po tym wyrusza tam Scotland Yard i słynny pogromca wampirów.
Nastolatka z pomocą przyjaciół walczy z wampirami, demonami i innymi piekielnymi stworzeniami.


Życie nastoletniego Charliego Brewstera (Anton Yelchin) w końcu układa się tak jak trzeba: jest popularny i umawia się z najfajniejszą dziewczyną w szkole. Problemy pojawiają się z chwilą gdy do domu obok wprowadza się Jerry (Colin Farrell) – z pozoru świetny facet, ale jest w nim coś niepokojącego i tylko Charlie zdaje się to zauważać. Pozostali - wliczając w to matkę Charliego (Toni Collette) – nie dostrzegają odmienności nowego sąsiada. Po wnikliwych obserwacjach sąsiada nastolatek dochodzi do jedynego słusznego wniosku - Jerry jest wampirem, a Charlie na własną rękę musi pozbyć się potwora żerującego w jego dzielnicy.
Współczesna wersja historii o księciu Drakuli rozpoczyna się, kiedy grupa profesjonalnych złodziei, korzystających z najnowocześniejszych zdobyczy techniki, włamuje się do pilnie strzeżonych podziemi. Mają oni nadzieję, że znajdą tam bezcenny skarb. Odnajdują tam jednak dobrze zabezpieczoną kryptę, która nie była otwierana od 100 lat. Nie podejrzewają nawet, że jej otwarcie oznacza powrót straszliwego wampira i jego mocy. Drakula budzi się w XXI wieku - czasie chaosu i wielu pokus, w czasie wielkich sklepów z nagraniami i podziemnych nocnych klubów. Świat ten zaczyna mu się podobać... Jego pierwszy cel to Stany Zjednoczone - najlepsze miejsce dla jego niezaspokojonej żądzy władzy. Ale jest i inny powód tej podróży. Gdzieś w Nowym Orleanie mieszka młoda kobieta, którą wampir musi odnaleźć. Jest to jedyna osoba na ziemi, z która może się on podzielić swoim mrocznym dziedzictwem. Za Drakulą podąża łowca wampirów Van Helsing, który zna jego sekret.
Grupa łowców ścigających wampiry dowodzona przez Jacka Crowa (John Wood) podczas pobytu w motelu, w którym odbywa się impreza, zostaje zaatakowana przez potężnego i silnego wampira. Zabija on wszystkich, oprócz dwóch ludzi. Są nimi Jack oraz członek jego grupy. Mężczyźni zabierają ze sobą Katrinę- ugryzioną przez Mistrza kobietę. Ma ona posłużyć im jako przynęta, ponieważ utrzymuje telepatyczny kontakt z wampirem. Dzięki niej dowiadują się o każdym kroku potwora i podążają za nim w celu zabicia go. Jednak okazuje się to bardzo trudne. Na swej drodze napotykają wielu pogryzionych, którzy stali się wampirami. Dołącza do nich ksiądz, z początku nieakceptowany przez nich, ale z czasem okazuje się on bardzo przydatny. Wspólnie muszą powstrzymać demona, który zdobył krzyż umożliwiający mu chodzenie za dnia. Akcja filmu utrzymana jest w napiętej atmosferze, choć nie brakuje w niej dobrego humoru.
Angel, wampir z duszą przybywa do Los Angeles, żeby pomagać ludziom mającym problemy i w ten sposób zyskać odkupienie.
Cliff namawia kilku swoich przyjaciół na wymianę studencką i spędzenie kolejnego semestru na rumuńskim uniwersytecie. Licząc na dobrą zabawę Amerykanie wkrótce wyjeżdżają do Razvanu. Pech sprawia, że w tym samym czasie do zamku wraca jego dawny właściciel, wampir Radu, chcący przebudzić swoją dawną miłość.
Grupa nocnych strażników chcąc przetrwać noc musi zmierzyć się z klaunami-wampirami i przemienionymi przez nich ludźmi.
Kiedy straceni chłopcy i dziewczęta z San Cazador przygotowują się do imprezy pod "Krwawym Księżycem", przywódca wampirów chce zmienić ten niczego nie podejrzewający rozbawiony tłum w armię nieśmiertelnych. Jedynymi, którzy mogą mu przeszkodzić w unicestwieniu całego gatunku ludzkiego, są okryci złą sławą łowcy wampirów, Bracia Frog. Uzbrojeni w dwulufową wyrzutnię ze święconą wodą i wielostrzałową kuszę, Edgar (Corey Feldman) i Alan Frog (Jamison Newlander) łączą siły, aby dać wycisk kilku krwiopijcom.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…