Filmy jabłko, krew

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje jabłko, krew. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Królowa Ravenna zabija króla Magnus i dzięki czarnej magi oraz najemnikom przejmuje władzę w królestwie. Kilka lat później, czarownica dowiaduje się od magicznego zwierciadła, że może zyskać nieśmiertelność dzięki sercu uwięzionej w zamku Śnieżki. Dziewczynie udaje się jednak zbiec z twierdzy i ukryć w okrytym złą sławą lesie. Nie mogąc posłużyć się czarami królowa wysyła za nią Łowcę.

Wolverine

6,5
Po stracie ukochanej Jean Logan zaszywa się w leśnych ostępach, odrzuciwszy to kim był. Nie mając już celu zgadza się wyruszyć do Japonii, by pożegnać się z człowiekiem, któremu przed laty uratował życie. Na miejscu wszystko się jednak gmatwa i Logan po raz kolejny musi walczyć o życie tylko, że tym razem niemalże jak zwykły śmiertelnik.
Will Turner łączy siły z piratem, kapitanem Jackiem Sparrow, aby uratować Elizabeth Swann - córkę gubernatora, z rąk byłych sprzymierzeńców Jacka.


Mattie Ross (Hailee Steinfeld) świadoma, że nikt nie złapie mordercy jej ojca, postanawia na własną rękę postawić Toma Chaneya (Josh Brolin) przed oblicze sprawiedliwości. Wynajmuje wiecznie pijanego i mającego kłopoty z prawem, Roostera Cogburna (Jeff Bridges), który ma wytropić i pojmać uciekiniera. Dziki Zachód okazuje się być pełen niebezpiecznych niespodzianek dla Mattie Ross.

Motel

6,2
Młode małżeństwo zostaje uwięzione i przetrzymywane w jednym z moteli. Odkrywają, że przez cały czas w ich pokoju była umieszczona ukryta kamera. Zdają sobie sprawę, że jak najszybciej muszą wydostać się z pułapki.
USA, lata trzydzieste, czasy prohibicji. Do terroryzowanego przez dwa gangi miasteczka w Teksasie przybywa John Smith (Bruce Willis). Początkowo zamierza zatrzymać się w Jerycho tylko jeden dzień, kiedy jednak gangsterzy demolują mu samochód postanawia zostać tu na dłużej. Jako zawodowy rewolwerowiec proponuje swoje usługi raz jednej, raz drugiej bandzie. Chce doprowadzić do wzajemnego wyniszczenia się gangów.
Peter (Christopher Denham) jest dziennikarzem, który wraz ze swoją dziewczyną Lorną (Nicole Vicius) postanawia zdemaskować pewną sektę. Owej wspólnocie przewodniczy młoda kobieta imieniem Maggie (Brit Marling), która twierdzi, że pochodzi z przyszłości.
Tajemnicza śmierć agenta ubezpieczeniowego prowadzi inspektora Perettiego do nierozwiązanej sprawy sprzed roku związanej porwaniem małej dziewczynki.
Główny bohater, Adrian LeDuc, posiada niewielkie kino w argentyńskim Buenos Aires. Nie powodzi mu się ostatnio zbyt dobrze i trudne warunki finansowe zmuszają go do przyjęcia współlokatora. Jack Carney szybko się zadomowił i z Adrianem zawiązał bliską znajomość. Jednak wkrótce LeDuc odkrywa, że Carney go oszukał, twierdząc że pracuje w firmie komputerowej...
Fenge (Gabriel Byrne) zdobywa tron Jutlandii zabijając swojego brata, króla Hardvanaela oraz poślubia pozostałą po nim wdowę (Helen Mirren). Syn Hardvanaela, Amled (Christian Bale), aby przeżyć udaje szaleńca, lecz Fenge nie chce w to wierzyć i wysyła go w ręce przyjaznego księcia (Brian Cox) do Anglii gdzie ma zostać zamordowany. Jednak książę zostaje bohaterem, poślubia Angielkę (Kate Beckinsale), i powraca do Jutlandii by dokonać zemsty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…