Filmy ciąża, nastolatek

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje ciąża, nastolatek. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Dwie nastolatki z Pensylwanii podróżują do Nowego Jorku, aby szukać pomocy medycznej po niezamierzonej ciąży.
Akcja toczy się pod koniec XVII wieku. Starzejący się dworski kompozytor Marais (Gérard Depardieu) wspomina lata młodości i naukę u swego mistrza, Sainte Colombe'a (Jean-Pierre Marielle). Spotkanie z tym niezwykłym człowiekiem było kluczowym wydarzeniem w życiu muzyka. Wiele lat wcześniej, po śmierci żony, Sainte Colombe, słynny wirtuoz gry na viola da gamba, wycofał się ze światowego życia, zbudował dom w odludnej okolicy i zaszył się tam, by samotnie wychować dwie córki i, przede wszystkim, w spokoju oddawać się muzyce. Mimo ponawianych zaproszeń Ludwika XIV, który chciał widzieć mistrza w Wersalu, Colombe konsekwentnie bronił swojej izolacji, nie przyjmował też uczniów. Pewnego dnia do chaty samotnika zawitał jednak 17-letni Marin Marais (Guillaume Depardieu - syn Gérarda). Nieprzeciętny talent muzyczny młodego człowieka przełamał opory wirtuoza. Marais został uczniem Colombe'a i zarazem kochankiem jednej z jego córek. Mistrz próbował przekazać piekielnie zdolnemu młodzieńcowi coś więcej niż tylko umiejętność gry na violi da gamba. Młody Marais zdradził jednak starego wirtuoza i wybrał drogę, z której Colombe dobrowolnie zrezygnował - dworską karierę, światową sławę i poklask. Jak zwodnicze są to wartości Marin zrozumie dopiero po wielu latach, kiedy wypalony i zmęczony pustką swojego życia, pojmie słuszność filozofii bezwzględnego oddania sztuce, której starał się go nauczyć Sainte Colombe.
Azaliya Viktorovna, lub po prostu Zaza, przybywa do Moskwy, aby odwiedzić syna, siedemnastoletniego studenta Nikitę. Zbiegiem okoliczności na stacji spotyka młodego, czarującego Antona, który jest sąsiadem jej syna. Gdy przyjeżdżają na miejsce, okazuje się, że Nikita urządził urodzinową imprezę i zapomniał o przybyciu matki. Zaza jest zła na syna, dla którego poświęciła tak wiele. Następnego dnia okazuje się, że Anton studiuje na uczelni, której nie ukończyła Zaza wiele lat temu, ponieważ zaszła w ciążę. Jego nauczycielem jej bardzo bliski przyjaciel Siergiej Yurlov, ojciec Nikity. Azaliya i Anton stopniowo zakochują się w siebie. Ale syn, chcąc położyć kres temu uczuciu, dzwoni do przyjaciela rodziny - Sevy...


Akcja filmu toczy się w Tamil Nadu i w Kalkucie i prezentuje losy trzech mężczyzn. Wszystkich łączy tylko fakt, że przypadkowo zetknęli się ze sobą w wypadku na moście Hooghly Bridge w Kalkucie. Lallah Singh jest młodym recydywistą, którego ubóstwo pchnęło do zdobywania pieniędzy na drodze przestępstw. Niedawno wyszedł z więzienia i próbuje zbudować normalną rodzinę. Związał się z Sashi. Wkrótce ma przyjść na świat ich dziecko. Mimo szczerych chęci, trudno mu do końca zerwać z dawnym życiem. Przyjmuje więc kuszącą finansowo propozycję ze strony polityka Projonjita Bonnerje. Ma zabić przewodzącego studenckiej kontrkulturze Michaela Mukherjee. Świadkiem zamachu jest Arjun - „złoty chłopak”, młody, piękny i bogaty. Jego życie jest niekończącą się imprezą, pełną sukcesów i pięknych kobiet. Dramat na moście diametralnie zmienia życie ich wszystkich.
Siedemnastoletnia Ayanna, spędza ostatnie lato w domu przed rozpoczęciem studiów. Jest odważna, pewna siebie i nie szuka miłości – aż do momentu, gdy poznaje nieco starszego Isaiaha, producenta muzycznego, który właśnie przeniósł się na Harlem. Między bohaterami rodzi się uczucie. Szybko jednak gorący, letni romans ustępuje miejsca zazdrości i podejrzliwości, a Ayanna będzie musiała się zmierzyć ze złożonością świata dorosłych.
Alice jest jedyną osobą ocalałą z koszmaru, jakim było spotkanie z Freddy’m Kruegerem. Jednak demoniczny morderca nie poddaje się tak łatwo. Po raz kolejny odwiedza dziewczynę w snach, a wkrótce po tym zaczynają ginąć jej znajomi. Na dodatek Freddy planuje ponownie przenieść się do świata żywych za pośrednictwem dziecka, którego spodziewa się Alice. Zdesperowana dziewczyna zrobi wszystko, aby ocalić siebie i swojego potomka. W walce zyska nieoczekiwanego sprzymierzeńca – matkę Freddy’ego, Amandę.
Historia 8-letniej dziewczynki, wychowywanej przez głuchoniemych rodziców. Kiedy Lara rozpocznie naukę gry na klarnecie, spotka się to z niezadowoleniem ojca, który muzyki nigdy nie słyszał. Film nominowany w 1998 roku do Oskara w kategorii film nieanglojęzyczny.
Jest rok 1952, w Québec City. 16-letnia Rachel (Suzanne Clément), niezamężna i ciężarna, pracuje w kościele. Przepełniona wstydem nie obciąża winą młodego księdza w tajemnicy spowiedzi. W 1994 roku Pierre Lamontagne (Lothaire Bluteau) powrócił do Quebecu, aby wziąć udział w pogrzebie ojca. Spotyka się ze swoim przybranym bratem Markiem (Patrick Goyette), który zaczął kwestionować swoją tożsamość i wyrusza na poszukiwanie swoich korzeni. Rozpoczyna się dochodzenie dwóch braci w poszukiwaniu biologicznego ojca. Przeszłość i teraźniejszość zbiegają się w złożoną sieć intrygi.
Trzydziestoletni Adrian Mole jest szefem kuchni w restauracji w Soho. Jednak jego życie wcale nie jest tak wspaniałe jakby się mogło wydawać. Właśnie rozwiódł się ze swoją żoną, która wyjechała do Nigerii zostawiając pod jego opieką ich syna Williama. Poza tym Adrian nadal kocha swoją pierwszą dziewczynę Pandorę, która zajęta jest swoją karierą polityczną, małżeństwo jego rodziców ponownie się rozpada, jego szesnastoletnia siostra zachodzi w ciążę, a na dodatek okazuje się, że ma on nieślubnego syna którym musi się zająć.

Klan

3,5
Na czele wielopokoleniowej rodziny Lubiczów stoją dziadkowie, Maria i Władysław. Pani Maria prowadzi aptekę w swoim domu na warszawskiej Sadybie. Pomaga jej córka Elżbieta. Druga córka, Dorota, jest zakonnicą. Starszy syn, Paweł, ceniony chirurg pracuje w szpitalu, a popołudniami dorabia w spółdzielni lekarskiej. Młodszy, Ryszard, jest hydraulikiem. Wraz z żoną Grażyną na próżno marzy o upragnionym dziecku. Wszystkie dzieci i wnuczęta często odwiedzają gościnne mieszkanie dziadków. Na krótko przed siedemdziesiątymi urodzinami seniorki rodowego klanu w domu Lubiczów pojawia się także ich jeszcze jedna córka Monika, od lat skłócona z rodzicami. Czyżby happy end? Nie, już pierwszy odcinek filmu zapowiada wielkie kłopoty.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…