Filmy tabloid

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje tabloid. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

Barbara Patrycka (Sonia Bohosiewicz) jest 40-letnią rozwódką, która mieszka wraz ze swoją studiującą córką w Warszawie. Nie ma pracy, gdyż ją wyrzucono z redakcji, gdzie pisała o wszystkim i o niczym, a jej książka, delikatnie mówiąc, nie cieszy się popularnością. Za sprawą swojej koleżanki zaczyna pracować w magazynie dla kobiet, gdzie musi pisać o seksie. Z miejsca jej pierwszy artykuł odnosi sukces, co się odbija na życiu prywatnym Basi.

Omen

5,7
Bohaterem historii jest Amerykanin, którego syn umiera tuż po narodzinach. Mężczyzna w trosce o swoją żonę nieświadomą śmierci nowo narodzonego dziecka, wyraża zgodę na adopcję innego noworodka, Damiena, który od tej pory będzie wychowywany w luksusach godnych arystokraty. Małżonkowie nie wiedzą jednak, że Damien przyszedł na świat o bardzo specyficznej porze – szóstej godziny, szóstego dnia, szóstego miesiąca…

Blitz

6,6
Porter Nashem i Tom Brant prowadzą śledztwo w sprawie seryjnego mordercy, który - aby zyskać rozgłos - zdradza swoje plany.


Zagubieni

6,2
Sir "P" to 90-letnia szara papuga, dawniej żyjąca z Édouardem Daladierem, francuskim premierem odpowiedzialnym za podpisanie traktatu monachijskiego. Papuga przybyła do Pragi, aby dać swoje "relacje" z ostatnich wydarzeń. Może to zrobić, bo jest tylko ptakiem. W serii dziwnych zdarzeń sir zostaje porwany przez czeskiego dziennikarza. Facet ma publicznie powiedzieć kilka bardzo kontrowersyjnych wypowiedzi, wywołując tym skandal dyplomatyczny. Francuzi, decydują się zamordować własnego bohatera narodowego .... A to dopiero połowa sukcesu.
Historia niezwykłego romansu. Uporządkowany świat właściciela niewielkiej księgarni (Hugh Grant) przewraca się do góry nogami w chwili, gdy najsłynniejsza gwiazda filmowa na świecie (Julia Roberts) wchodzi do jego sklepu.
Przeniesiona z serialu telewizyjnego historia nastolatki (w tej roli Miley Cyrus), która na co dzień jest wzorową uczennicą, a w tajemnicy przed przyjaciółmi odnosi sukcesy jako piosenkarka Hannah Montana. Kiedy popularność Hanny rośnie, postanawia ona, za namową swojego ojca, odwiedzić rodzinne miasteczko w Tennessee. Chce spędzić tam wakacje i zastanowić się na tym, co jest dla niej najważniejsze – muzyczna kariera czy też przyjaźń i normalne życie. Początkowo nudny pobyt na wsi zamienia się jednak w przygodę, której Hanna zupełnie się nie spodziewa.
Wieczne Miasto nie zmienia się mimo upływu wieków: wciąż istnieje w nim grupa ludzi żyjąca poza społeczeństwem, dla której liczy się tylko zabawa, rozgłos i seks. Pieniądze nie są ważne, ponieważ nie stanowią dla niej problemu. W tym środowisku Rzymskiej bohemy Marcello Rubini, dziennikarz jednego z brukowców i niespełniony pisarz, czuje się jak ryba w wodzie. Opisując ekscesy i skandale z udziałem gwiazd, sam nie unika podobnego życia. Nie jest w stanie dochować wierności narzeczonej, ani tym bardziej odwzajemnić jej uczucia. Targany wciąż nowymi zachciankami: raz próbuje zdobyć amerykańską aktorkę, następnym wierzy w miłość do jednej z kochanek, czy też jest biernym obserwatorem sfingowanego objawienia Matki Boskiej. Takie "słodkie życie" prowadzi go do stopniowego oddalania się od prawdziwego życia - kontakty z ojcem, lub z coraz rzadziej widywanym przyjacielem są tego doskonałym przykładem.

Brud

6,8
Serial opowiada o Lucy Spiller (Courteney Cox) naczelnej prestiżowego magazynu "Dirt". Ma ona dar manipulowania ludźmi i odkrywania często wstydliwych i kompromitujących faktów z życia gwiazd. Brud to pierwszy serial który pokazuje w tak prawdziwy i odważny sposób zasady rządzące w Hollywood.
Tajne stowarzyszenie, organizacja przestępcza o nazwie "Wampiry" terroryzuje Paryż. Mnożą się porwania, rozboje i zabójstwa. Metody działania policji są przestarzałe. Dziennikarz Philippe Guerande (Édouard Mathé) pracuje w gazecie światowej i właśnie jego przełożeni wysłali do zbadania zbrodni.
Finansowy superman Sherman McCoy (Tom Hanks) wiedzie spokojne życie, aż do chwili, gdy jego kochanka Maria Ruskin (Melanie Griffith) potrąca jego samochodem czarnoskórego chłopca. Kiedy dziennikarz Peter Fallow (Bruce Willis) podburza opinię publiczną serią wykręcających fakty artykułów w brukowcu, ta sprawa zostaje nagłośniona i wykorzystana przez ludzi pragnących za jej pomocą zrobić karierę polityczną.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…